v česká republika
-10% ze 3 produktů s kódem

Nastavit a nůž s vyrytým textové pole


Dejte box nůž s vyrytým a personalizované s krásnou zprávou. Dárkové krabičky čeká na vás těšit a překvapení.
Řazení: cena - popularita

Další dárky kategorie „zvyk Nůž“ by vás mohly zajímat:

Custom Nůž Box pro každou příležitost

Pro fanoušky noži nebo kuchyně fanoušky tady nože krabice přizpůsobit. Pro milovníky masa, nabízíme originální maso nože předkládány v balení sestávající z masa vidličkou a nožem se dvěma výběry a černé pouzdro pro skladování uzavíratelném neoprenu. Pokud jde o ty, kteří mají rádi nože, objevit krabici 6 nožů rytých ušlechtilé oceli Xdmodo značky.

Zda iniciál Vaše jméno, zpráva nebo datum, personalizovat toto nádobí bude skvělý dárek pro muže nebo ženu. Vyberte si z naší různých psacích písem a poslechnout si živou ztvárnění vašeho výtvoru. Pro ty, nebo nabízet, bude rytí přidat něco navíc k těmto kvalitních nožů.

Dejte box nůž přizpůsobené ke Dni otců!

Den matek je příležitostí, jak dát vaše maminka Toto personalizované dárkové krabice, už nebude pyšná používat při výrobě svých speciality? Sada šesti nožů z nerezové oceli, která bude vyrytý stejným způsobem, s textem, který chcete potěšit maminku!

Zvláštní maso box nůž může být nabízen Dni otců do svého tátu připravuje letní grilování v nejlepších způsobů, jak! Nůž a vidlička lze přizpůsobit různým způsobem a ve fontu znaků, které si vyberete. Popusťte uzdu své fantazii a bavit se a skóre legrační nebo milující textu pro slavnostní dar úspěšných otců!

Novomanželé v kruhu? Být přesvědčen o tom, že nebudou mít tento dar na jejich svatební seznamu! Dar ryté, jedinečná a osobní, sada 6 ocelových nožů vyryto milovníky radosti vaření! Nezapomeňte, že podle tradice, při které nabízejí jednu nebo více nožů, jeden musí dostat prostor na oplátku!

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2018 Všechna práva vyhrazena.