v česká republika
-10% ze 3 produktů s kódem

Personalizované mikina tištěné nebo vyšívané s fotografií


Užijte si vaření s personalizované zástěrou s fotkou vaše kulinářské využije se zprávou.
Řazení: cena - popularita
402,63 Kč
- 132 hlasů
65 komentáře
483,70 Kč
- 106 hlasů
28 komentáře
402,63 Kč
- 35 hlasů
15 komentáře
672,86 Kč
- 17 hlasů
3 komentáře
672,86 Kč
- 16 hlasů
3 komentáře
780,95 Kč
- 31 hlasů
5 komentáře
780,95 Kč
- 24 hlasů
2 komentáře
456,68 Kč
- 18 hlasů
1 komentář
780,95 Kč
- 28 hlasů
4 komentáře
591,79 Kč
- 13 hlasů
1 komentář
780,95 Kč
- 3 hlasů
1 komentář
537,75 Kč
- 21 hlasů
1 komentář
780,95 Kč
- 8 hlasů
1 komentář
780,95 Kč
- 12 hlasů
2 komentáře
591,79 Kč
- 15 hlasů
1 komentář
591,79 Kč
- 13 hlasů
1 komentář
1 510,55 Kč
- 14 hlasů
1 komentář
780,95 Kč
- 15 hlasů
1 komentář
510,72 Kč
1 hlasů
780,95 Kč
- 22 hlasů
1 komentář

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro Vaření“ by vás mohly zajímat:

Custom Zástěra pro každou příležitost

Odhalit vůdce ve vás s osobním zástěry! Vytvořit, za okamžik díky našem internetovém průvodci, vyšívaný nebo tištěný model, který uchvátí vaše hosty přidáním fotografie, křestní jméno, iniciály nebo logo, jak si přejete.

Dárek pro ženu, která potěší nepochybně babičky a matky chceme poděkovat příležitosti Dne matek či babiček pro své dobré jídlo. Nechte plout svou fantazii a stahovat své dětské kresby nebo vnoučata, fotografii vašich nejlepších koláčky či malou milující a chamtivý textu ... Vytvořte si manželka zástěru s fotkou páté přes deváté a doprovázet ho na jeden z našich individuálních foto dárky, jako magický hrnek, triček nebo fotografii na plátně. Ať už chcete zůstat ve světě vaření s hadrem a individuální ubrousky, kuchyňské rukavice, vyšívané kuchařskou čepicí nebo obrázkové rohože, nebo si raději zvolit dekorativní předmět jako pouliční označení, iPhone shell, vlastní polštář nebo fotografie tisk Gravissimo nabízí široký výběr individuálních darů.

Vaše dítě miluje čas strávený v kuchyni s vámi nebo jeho babičkou? Pak vybavit ji také pěkný osobní zástěru, tištěný s obrázkem jeho využije nebo vyšívané s jeho jménem. Široký výběr barev a modelů vám umožní najít kuchyňská zástěra dítě je pro něj nejlepší, bez ohledu na jeho věk. Náš oblíbený je dítě model, malba zástěra! Kromě výšivkou ze strany našeho týmu, bude vaše holčička nebo kluk přidat svůj vlastní osobní kontakt s přiloženými nátěrů trubek. Omyvatelné vodou, bude čistit v mrknutí a mohou být použity na dlouhou dobu díky své vynikající kvalitou!

Chef nebo zahradník, najdete zde kuchyňská linka na míru zástěry

Polyester zástěra bílá nebo černá zástěra přizpůsobit také být ideální dárek pro moderního člověka, který má rád vaření. Zdobena humorným fráze nebo vtipný, kompliment, povzbuzení nebo fotkou svého nejúspěšnějšího misky, bude hrdý na to, nosit jeho sommelierské zástěru s vaší tvorbou a převezme potěšení uvařit chutné pokrmy. Přemýšlejte také o svého otce ke Dni otců nebo jeho narozeniny. Ten, kdo má rád večery s přítele nikdy neopustí svou novou grilovací soupravy s vyšitým zástěru. Kapucí muž patří dárky, které bude znamenat duchy!

restaurování odborníci myslí marketing bude oblékat a jejich týmy na znamení zřízení vytvořit krásný obchodní jednotku a velmi firemní prezentace. Cook, vůdce strany, sommelier nebo server, každý najde zakázku ochranný oděv model, který nejlépe vyhovuje jejich podnikání! Zvolit tyto osobní dárky překvapit své hosty na akci. Budou se cítit rychle do kůže velkého vůdce s naším vyšívaným vzorem a improvizovat modrá stuha jeden den na workshopu vaření. Připojte se k vaření kalhoty, pučící kuchaři mohou uplatnit svůj talent, aniž by riskoval zašpinění! Mezi naší kuchyně oblečení a kuchyňské utěrky, také objevit bílé kuchyně sako výšivky, jako propojky nebo halenka, originálních pracovních oděvů a kvality.

Objev také 100% bavlna vyšívané zástěry pro zahradníka nebo květinářství. Zdobená s pěkným tento symbol dárek vyšívaný oblek jak jednotlivce jako profesionál. Nabízíme množstevní slevy na základě objemu objednané. Pro větší množství, zeptejte se nás pro cenovou nabídku!

Nabízejí originální osobní zástěru tištěný s fotkou nebo vyšívané s názvem

Naše řada levných výrobků a přizpůsobení přichází v mnoha různých barvách a vzorech pro vaše potěšení. Váš personalizace vydržet myje přes náš tiskový proces barvou impregnovaného do materiálu a naší vysokou kvalitu a vysokou pevností vyšívání. Budete se bavit vytvořit vlastní osobní dárek na míru pro našeho on-line nástroje, jako přívětivé a intuitivní!

Personalizované zástěra je originální a praktický dárek dát na Vánoce, na party či Kolaudační párty. To bude lákat celou rodinu (muž, žena, dítě) a amatérů i profesionálů! Crack pro ženu nebo dítě do zástěry a udělal potěšení kolem vás se něco užitečného každý den.

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2018 Všechna práva vyhrazena.