O Objevte náš úspěch

pojem

Gravissimo je projekt zahájený v roce 2007 dvěma webovými podnikatelů v jižní Francii (Marseille konkrétně), čímž společnost Si-Creative narodil.

Poté, co našel neúplné nabídku na trhu pro prodej šperků a dárků, náš malý tým navrhl tento obchod, k dispozici výhradně na internetu, nabízejí jedinečné dárky za přijatelné ceny a samozřejmě na míru.

Postupem času se sortiment rozšířil, aby lépe splňovaly vaše očekávání psí známka přívěsků, Zippo zapalovače, klíčenky, medailonů a živočišných pera, pouzdra pro notebooky a tablety, trička, hrnky, plátno obrazy a mnoho dalších věcí ...

S cílem nabídnout ty nejlepší výhody a služby, jsme vytvořili on-line průvodce, intuitivní a zábavný, což vám umožní vytvořit svůj vlastní personalizaci a zobrazení výsledků (fotografie, obrázky, texty a symboly ... vše projít).

S více než 100 000 zákazníků k naší cti, vědí, že osobní dary, dobře víme předmětem!

Za všechny ty roky, Gravissimo viděl opravdový úspěch a za to vám děkujeme.

náš tým

tým Gravissimo
Původně pochází z Gravissimo, zleva doprava : Nil, Silvin, Lydie

Náš tým vás a hýčkat vás vyplývá z příjezdu

Silvin : Původně projekt, je to pilot v rovině (i když preferuje vozy). Měl představu a byl schopen vybrat ten správný čas nabídnout personalizované dárky. Pracuje na konstrukci obchodu, obchodní profesionály a dohlíží na Nilu s výrobou, odesílání a sledování objednávek.

Nil : co-pilot, stará se o místa (dále) (S), serverů a vše je trochu technický (php, js, SQL a další akronymy barbaři). Bez něj, toto je už ne "na cíl", ale "Přímo ve zdi". Tráví většinu svého času na svém PC, ale přesto splňuje všechny vaše problémy. On také dohlíží na trh, včetně SEO pro e-shopu na webu.

Sophie : odpovědná za komunikaci, ale i zákaznický servis, to je levá paže Nil a Silvin a podpěrami (doslova i obrazně) v řízení každý den firmy. Ach ano, to také opravuje své chyby (neděláme hodně, ale ve skutečnosti hezky)..

Zoé : Je zodpovědný za výrobu leptání. Vždy usměvavý a příjemný, přináší zvláštní náladu ve studiu a je hrdý na jeho vždy přesné a efektivní.

Jennifer : Je odpovědná za produkci tisku vedle Teddyho. Zabývá se přizpůsobenými dary. (Kvasi) Dokonalá, je efektivní a vždy na setkání. Pomáhá také při sublimaci, když je spousta objednávek.

Teddy : on byl v důvěře výroby sublimace a řídí celý inscenační tým production.Responsable on ovládá vše, co se děje na zlepšení procesu. Jeho specialitou je řízení zásob a skladování (je to trochu maniakální na okrajích). Nese všechny své produkty, vždy v dobré náladě a hudby.

Aude : je to naše komunikačního asistentky a řeknu vám něco o scénách Gravissimo, a samozřejmě bude vás informovat o všech našich novinkách. Ona také stará přidávat nové produkty do obchodu, popisy kategorií a redakčního optimalizace.

Tvorba Marseillaisu

Gravissimo à Marseille

Gravissimo je obchodní název Si-Creative, rodinná firma, která čerpá energii ze slunce Provence.

Jak vyvíjet společnost, naše dvě malé mozky zůstanou zachovány vztah a důvěru, které získali a které byly a stále jsou, úspěch Gravissimo.

Nabízíme stroje rycí (lasery a perkuse), tiskárny s vysokým rozlišením, lisy a sublimační hrnek lisy, které běží na plné obrátky prostřednictvím kombinace technických dovedností a know-how. Výsledek: za každou další objednávku vyrobené v našich prostorách je unikátním kouskem, naše mistrovské dílo, Vaše spokojenost.

naše místní

Gravissimo rytecké dílny

Nachází se ve 2. čtvrti Marseille, v blízkosti historické čtvrti Panier a Euroméditerranée, měnící se naše prostory zahrnují jak naši výrobu, dopravu vašich objednávek a kanceláří. Proto garantujeme citlivost a maximální flexibilitu při manipulaci s své objednávky.

I když bychom rádi splnění našich zákazníků, nemůžeme v současné době přijímat veřejnost v našich prostorách (u regulačních a bezpečnostních otázkách). Ale nebojte se, vždy odpovídat na vaše hovory a e-maily. A jestliže jeden den jsme se otevřít kamenný obchod (Marseille samozřejmě), budete jako první informováni a vyzváni, aby přišli a diskutovat o "dar" u kávy!

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.