Okno Custom doplňky s fotografií či logem
Chránit a vyčistit své brýle s vlastní příslušenství, například stírání případu nebo sáčku.
Řazení: cena - popularita
nové produkty
294,54 Kč
- 9 hlasů
3 komentáře
186,45 Kč
- 97 hlasů
114 komentáře

Jak vyrobit originální dárek pro osoby nosí brýle? Odpověď je zcela určitě na Gravissimo! Protože v individuálních darů, najdete originální případ kryt nebo otřít fotografii krásně.

Víte něco Od této chvíle se tomu dar u příležitosti Den matek, narozeniny nebo hřebenem, je to skutečný puzzle a jako v letech projít, tím více snaží se najít originální dárek, který bude létat na osoby, které jej nabízejí. Vy jste se snažil všechno, gadgets, cetky, oblečení a další události, budeme muset být nápaditý a kopat trochu víc rozumu najít pěkný nápad, který zajistí v platnosti. Pokud jste confiiez své puzzle a vaše obavy na webové stránky, jejichž úkolem je právě být kreativní a originální. Místo zlata, takže vám nabídne originální osobní dar, který půjde dobře: Personalizované brýle příslušenství.

Vlastní okno doplňkem bude originální a cenově dostupný dárek potěšit svoji maminku nebo váš nejlepší přítel!

Pokud jde o zvyk okna příslušenství, případ je jistě skvělý dárek nápad. Za prvé, protože je to dar, který víte, že nebudou poskytnuty osobou, na kterou to udělat. Potom, protože víte osobu od srdce, chutí, barev, vášně. Bude proto nemělo být velmi obtížné zvolit úpravy, které dokonale ladí své aspirace. Nebo se rozhodnete pro mikrovlákna přizpůsobit se fotografii, kterou spojovat s osobou, nebo místo drahého do svého srdce nebo jeho. To není příliš obtížné najít obrázek nebo design, který jde dobře a jakmile jste vybrán, jednoduše odeslat ji na Gravissimo, které velmi rychle připraví nejvíce personalizované utěrky. A najít jiný totožný to, bude to vypadat dobře!

Malá cena, budou tyto původní objekty nabízeny k několika členy vaší rodiny nebo objednat ve velkých množstvích potěšit své přátele, své zákazníky nebo své zaměstnance.

Další dárky kategorie „oblečení má oděv Vlastní“ by vás mohly zajímat:

Vlastní Příslušenství pro dalekohled pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2018 Všechna práva vyhrazena.