Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Vytvořte si fotoalba a vaše osobní knihu

  • Fotokniha k dispozici v několika formátech
  • tvrdý personalizované kryt s textem a obrázky
  • Rychlé dodání do 24 hodin
  • Online Wizard, třeba instalovat žádný software
  • tisk s vysokým rozlišením na křídovém papíru 250g / m²
  • Žádná minimální stránky
  • Počet snímků / neomezené texty na stránku
  • Jasné stanovení cen bez překvapení: € 10,90 kryt + 1 € za stranu
  • Několik témat na výběr

Photo Album Classic White


807,97 Kč 10 stran
(€ 1 strana +)
Gravissimo nabízí možnost vytvořit vlastní fotoknihu! Máte spoustu fotek a místo jejich uložení do skříně nebo do počítače, byste chtěli mít možnost sledovat nejvíce? Můžete to udělat s tímto klasickým bílým fotoalba. Užijte si tucet šablony k dispozici pro vás přidat své fotografie na různých místech (jeden až šest různých fotografií na stránce). Můžete také přidat svůj text v přizpůsobení oblastech uvedených. Vše bude zarámován pěkným bílým lemem, elegantní a moderní. Skončily fotorámečky, že snap, vytvořte si vlastní fotoknihu s své fotografie vytištěné na bílém. Zde je originální fotografie dárek pro zachycení vzpomínky s rodinou nebo přáteli. Udělej si svůj velký události příběhy a znovu prožít ty nejlepší okamžiky svého života prostřednictvím fotoalba! Jste více nedávno táta nebo máma, vytvořit fotoalbum na narození svého dítěte, vzpomínky, že musíme zachytit a udržet! Manželství kolem vás, tady je skvělý dárek navrhnout sami na ten okamžik je navždy vyryto v našich vzpomínkách. 50 let svého otce, to je ideální příležitost, jak vytvořit knihu s sebou všechny své nejhezčích vzpomínek se! Vytvořit fotoalbum ve formátu na šířku na bílém pozadí. Vaše fotografie bude vytištěna na kvalitním křídovém papíru 250g / m². Pro ilustraci své fotografie, můžete se rozhodnout, dát textu s výběrem písma, barvy a velikosti zápisu. Pevný kryt je také přizpůsobitelný. Nabízíme online průvodce, nebudete muset stahovat žádný software! Za tento dar ještě příjemnější, flip rodinu. Pamatujte si své nejlepší okamžiky s tímto osobním fotoalbum z vaší strany. Po úspěšném složení této generace na generaci fotoknihy pro vaše vzpomínky jsou stále ve vaší rodině a vaše vnoučata mohou také znát svou historii, svůj tradiční album má dávat pozor.
Photo Album Classic White - 30 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Photo Album Classic Black


807,97 Kč 10 stran
(€ 1 strana +)
Mějte své oblíbené fotografie na nadčasové podporu této klasické černé fotoalba. Užijte si teplo a eleganci tohoto modelu alba, kde bude černém pozadí aplikované na všech stránkách, od rámu své fotografie pomocí moderní a sublimovat je. Vaše fotografie kniha může být vytvořen rychle a snadno přes náš on-line nástroj designu. Efektivní a originální způsob, jak udržet vzpomínky nechcete vidět zmizí. Vychutnejte si kvalitní fotoalba za výhodné ceny! Vaše fotografie bude vytištěna na křídovém papíře (gramáž 260 g / m2). S Gravissimo, žádné překvapení při dokončování objednávky tarif je jasné a zahrnuje všechny možnosti: Hard personalizované krytu, silný fotografický papír s lesklou povrchovou úpravou. Námořní doprava je zdarma do 7 dnů a v případě nouze, na poslední chvíli dárek, můžete získat svou osobní fotoalbum do 48 hodin. Vytvořte si vlastní fotoknihu tím, že přidá své vlastní fotografie a text na každé stránce. Nabízíme širokou škálu šablon a rozložení si můžete vybrat pro každou stránku tak, jak máte své fotografie. Celá stránka, v montážních slupky se mísí módní koláž nebo zápisníku, nebo mozaiky, vaše osobní snímky budou zdůrazněny v nejlepším možným způsobem s černým pozadím současné době na tomto modelu alba. Nabídnout tuto osobní dárek pro maminku ke Dni příští matek a překvapte ji! Použijte tento originální fotografie objekt k vytvoření zápisníku, který bude udržovat velmi dlouho. Vytvoření fotoalba nikdy nebylo tak příjemné s rozvržením, které nabízíme. Nejtěžší bude si vybrat obrázky se budete chtít přidat tuto fotografii dárek. Cvičení svou kreativitu a fantazii prostřednictvím nástroje pro tvorbu online!
Photo Album Classic Black - 30 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Vydejte se na dobrodružství do fotoknihy. Objevte novinku v Gravissimo, který vám umožní vytvořit si vlastní osobní fotoalbum. Tato obrázková kniha je nabídnout personalizované dárek pro příležitosti: Baby výročí narození setkání, vánoční, cestovat na druhý konec světa ... Tolik důvod, proč chcete, aby vaše vzpomínky na jednom podporu a praktické. Vytvoření fotoalba nikdy nebyla tak snadno a rychle! Bavte se a užívat výsledků v okamžiku, prostřednictvím našeho on-line software vytvoření. Ponechat prostor pro svou kreativitu a představit unikátní fotoknihu!

Dnes bereme několik snímků za den, a to buď s digitálním fotoaparátem a teď s nejnovějšími smartphony generace, které nabízejí kvalitní digitální fotografie rovni. Vlastní objekt je nejlepší způsob, jak dát život do těchto obrázků a každý den může obdivovat. Ať už si vyberete vlastní shell, mini fotoknihu nebo fotografie nálepka XL, budete mít radost z představy originální podporu pro své nejkrásnější portréty nebo rodinnou dovolenou vzpomínky. Nejlepší naleznete pořízené fotografie budou rozvíjeny a udržovány pomocí těchto vlastních objektů.

Nabízíme individuální fotoknihu od Gravissimo

Vytvořit unikátní knihu s mnoha možnostmi rozložení a motivů, které nabízíme. Ve skutečnosti, můžete si vybrat počet stránek, které nejlépe odpovídá vašim požadavkům. Na Gravissimo, není vyžadována minimální stran, budou vaše fotografie album obsahuje pouze dvě stránky nebo 10 stran za příklad. Tento objekt obraz doplní svou sbírku fotografických dárků. Využijte příležitost objevit a také nabídnout personalizované hrnek nebo obrázkovou polštář.

Vychutnejte si nejlepší kvalitu za nízké ceny! Vaše fotografie budou vytištěny na satén lesklý kvalitní fotografický papír s hmotností 250 g / m². Vybrali jsme pro vás typ kvalitního saténu papíru a použití tiskárny Kodak pro renderování světlé a věrné barvy.

A vy můžete dát hodně střel na tomto albu, počet snímků na stránku je neomezená! Pro ilustraci své vzpomínky, můžete se rozhodnout, přidat text s výběrem písma, barvy a velikosti zápisu. To vám umožní hlavička a vyjasnit při přehrávání fotoalba knihy. Pevný kryt je také přizpůsobitelné (mimo okraj). Chcete-li mít své fotoalbum být nejlepší, můžete si vybrat téma, které umožní další kouzlo k vašim fotografiím. Objevte téma narozeniny, fotky cestování, místa narození nebo Valentýna vyhlásit svou lásku ke své přítelkyni nebo manželku.

Sdílet tuto fotoalba s rodinou

Za tímto osobním darem ještě příjemnější, flip rodinu. Užijte si nejkrásnější dovolenou vzpomínky se svými dětmi, sdílet nejkrásnější okamžiky svého svatbu se svými přáteli, nebo dokonce zapamatovat tento nádherný cestu jste provedli s rodinou letos v létě! Udělejte si fotoknihu o událostech svého života (Zpátky do školy své děti, narozeniny ...), které můžete udržet po mnoho let a můžete dát své děti, když vyrostou, tak oni mohou také sdílet je se svými dětmi později. Udělat originální dárek k narozeninám nebylo nikdy jednodušší díky fotoalba! Také o tom přemýšlet o vánoční dárek neobvyklé, že vám remémorera všechny fotografie pořízené v průběhu minulého roku. A ke Dni otců, zasuňte ji celou okamžiky se svým mužem a jeho děti od narození.

Otočte skvělé okamžiky svého života ve speciálním fotoknihy ke svému obrazu, vaše tradiční album měl dávat pozor! Žádné další strach ze ztráty své osobní údaje do chytrého telefonu, PC nebo externí pevný disk. Ujistěte se, že udržet přístup k vašim fotografiím vzpomínky nejdražší díky personalizované fotoalba Gravissimo. A pokud máte záběr fotografie srdce, použijte titulní fotky! A pokud chcete vidět, zobrazí se v plném rozsahu ve vašem obývacím pokoji, zkuste na stranu našich úchyty nebo fotografii na plátně na zeď dekorace XXL!

Gravissimo nabízí dodací lhůtu bezkonkurenční! Váš fotoalbum vám může být doručen do 24 hodin (pokud je objednáno před polednem). Dodání bude vyjádřeno do 3 dnů. Takže žádné špatné překvapení při dokončení objednávky. Kvalitní fotografická kniha s přizpůsobitelným tvrdým obalem a lesklým papírem o hmotnosti 250g / m2 za 1 € na stránku, jinde nenajdete lepší! Tisk fotografií je naší úlohou již téměř 10 let, proto důvěřujte nám a nebudete zklamáni!

Další dárky kategorie „personalizované Darek“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.