Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

PVC plachtou a Banner zvyk tiskl s fotografiemi levných

  • vnitřní a vnější plachta
  • K dispozici 20 rozměrů.
  • Plachtovina potažené PVC polyester - 550gr / m²
  • Dodání do 48 hodin.
  • S oky pro zavěšení a bungee šňůry (napětí) rezistentních
  • Vytištěno v inkoustu eko rozpouštědla
  • vysoká kvalita
  • věrnost barev a detailů vašich fotografií

PVC plachta 550 g


1 105,22 Kč
Objevovat naše individuální reklamní plachtu pro interiéry jako vnějšími událostmi. Vyrobeno výhradně z PVC a vyztužené skelnými vlákny, naše HD tisk plech dokonale odolávají povětrnostním vlivům. Tento kryt je vytištěn ve vysokém rozlišení barevné eko-solventní inkoust na PVC 550 gramů s ostrými řeznými hranami, které mu dává jedinečnou robustnost, která umožňuje, aby se omýt proudem vody. Užijte si naše all inclusive upevňovací systém účinně umístěných oček podle velikosti listu a za předpokladu, s bungee šňůry - natáhnout to plátno pro podávání nabídek. Vše je v ceně! Tento kryt je ideální pro většinu sdělovacích prostředků: reklama tělocvičně, komunikační pokojů, stojí uvnitř nebo vně místnosti, narozeniny, svatby, obchodní jednání, konference atd ... Pokud je to nutné, neváhejte nás kontaktovat pro přizpůsobená citace.
PVC plachta 550 g - 150 x 50 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Pro profesionální použití, nebo pro rodinné události, vytvořit vlastní kryt loga, osobní fotografie a text. To platí PVC komunikační médium pro použití uvnitř nebo venku, je zde nabízen ve 4 různých velikostech, aby účinně vyhovoval vašim potřebám. Můžeme také vyrobit na zakázku úspěchy, dle Vašich požadavků. Za tímto účelem, kontaktujte nás přímo pro cenovou nabídku!

Vlastní kryt je nepostradatelnou podporu pro podniky. Pro wrestauration, nemovitosti, sportovní klub nebo přítomnost na veletrhu, reklamní plachta je pozván všude! A nyní, s Gravissimo, můžete přizpůsobit jednotku sami vytváření designu a prohlížení přímo renderování. S naší on-line nástroj designu, bavit představit vaši komunikaci zítřka!

Bannery, okna, interiérové ​​dekorace nebo visí transparenty, použijte tuto levnou PVC média pro všechny vaše potřeby ve firemní komunikaci. Odolné a omyvatelné snadno, tento nový komunikační nástroj lze znovu použít dle libosti. Barevná stálost je garantována po dobu několika let, můžete použít venku nebo uvnitř.

Vyberte si vlastní kryt, jeden komunikační médium pro Vaše akce

To obvykle věnován odborná pomoc lze také nalézt mezi vámi, pro dekoraci! Uspořádat 30. výročí svého manžela nebo 18 let svojí dcerou? Zdobit vaši zahradu s obří zprávami, které si přejí mu všechno nejlepší k narozeninám! Bavte přidat vtipné fotografie pořízené s přáteli nebo během jeho dovolené a vytvářejí jedinečnou překvapení výročí! Vyrábíme svůj vlastní kryt jednotky a dodáte připraven k použití. Zbývá je najít místo k zavěšení na zahradě! Ber to jako u události, jako je svatba, bakalářské nebo rozloučenou se svobodou strany nebo křtu. Pěkný sestřih nejlepších fotek z vašeho dítěte, které bylo přijato od narození, bude velká výzdoba v místnosti, kde se křest se koná.

Komunikovat jinak se svými zákazníky nebo pro své blízké s tímto originálním držákem. Použijte jej jak v hale i venku. To může být velmi snadno čistit proudem vody zůstat jako nové po dlouhou dobu!

Nabízíme snížení sazeb ze 2 stejných kopií (sleva 10%) až do výše 30%! Vychutnejte si bezkonkurenční ceny a profesionální know-how. Vaše 550g reklamní plachta je vytištěna v našich dílnách, založených na RUMILLY, s eko-solventními inkousty. Dodává se rychle s dodanými systémy průchodek.

Další dárky kategorie „Personalizované Fotografický tisk“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.