Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Pečetní prsten s iniciálami vlastní rytého Men


Přizpůsobte některý z našich prsteny rytím iniciály jména nebo dopisu. Leptáním mletím. K dispozici v pokovené zlata, stříbra nebo oceli.
Řazení: cena - popularita

Signet prsten je dar dát k sňatku, angažovanost, Valentýna, narozeniny nebo ukázat náklonnost máte pro váš miláček! S touto osobní dárek k vypálení někteří z vás (vy) bavit.

Označit důležitou událost s vyrytým pečeť. Dej mu prsten a elegantní trend člověka ke svému obrazu. V závislosti na vaší chuti, vyberte si pečetní 925%, ocelový muž kruh nebo pečetní zlato (18k pozlacené)! Vytvořit Svým osobitým prsten svých snů ji nosit každý den s ohledem na vás. Pečetní prsten pro člověka s vyrytým iniciály svého manžela, táta nebo dědeček nabídnout k narozeninám nebo Dni otců!

Váš člověk, šik a elegantní s jeho osobním vámi kruhu, bude hrdý na to, nosit jedinečné šperky a módní každý den. Nabídněte jí náhrdelník s přívěskem muže oceli, která může být také s vyrytým textem dle svého výběru, nebo s fotkou u některých modelů.

Nabízí osobní kroužek pro dárek originální muže

Pro autentickém stylu, zvažte vypálení jeho iniciály na tomto kruhu a nechte se unést vaší fantazii při výběru velikosti a písmo ze širokého výběru, který nabízí náš online asistenta. Mechanické gravírování, který se používá přizpůsobit své šperky muže, je výhodný způsob rytiny klenotníky. Tento typ rytí hraje na odrazu světla.

Najdete velký výběr rytého šperků za velmi rozumnou cenu, deklarovat svou lásku, hořet navždy událost jako svatba, zakázky nebo jen potěšit milované.

Váš syn právě otočil 18? Rytý pečetní bude skvělý dárek personalizované nápad. Marquez vstoupí do dospělosti se tento skvost pro originální muže, kterého může nosit každý den nebo při zvláštních příležitostech.

Ostatní dary kategorii „personalizované šperky“ by vás mohly zajímat:

Personalizované pečetní prsten pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.