Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované dítě bryndáček vyšívané nebo tištěné foto + název


Naše laciné dětské bryndáčky přizpůsobit přidat úsměvy na vaše batole. bryndáčky fotografií nebo vyšívání pro skutečně jedinečný výsledek.
Řazení: cena - popularita

Děti i jejich osobní dary s naší široké nabídky bryndáčky, že oživí jejich jídlo a chrání před nečistotami.

nezbytným příslušenstvím v dětském rozsahu, individualizované bryndák sledovat novorozence svou první láhev na své první lžící a často to bude zachováno jako vzpomínka z dětství. Jedná se o dítě dar pamatovat narození seznamů udělat dojem velmi dlouhý s originálním a jedinečným přizpůsobení. Vyberte si foto narození, napsat zprávu blahopřání nebo zaregistrovat jméno, datum a postupujte podle instrukcí našeho průvodce. Vaše dítě bryndáček bude velmi snadné vytvořit a budete snadno najít originální dárek narození.

Porod bryndáček je jedním ze základních seznamu narození. Vedle vysoké židle, spací pytel vyšívané, chrastítko, kočárek, autosedačku nebo s kapucí ručník Terry, personalizované s výšivkou, vaše Bib zástěra je osobní dítě dárek označit duchy. Užitečné, když mateřství, tato osobní dítě dárek naváže na svá šest měsíců na své první dítě jídlo! Že matka se rozhodla na kojení nebo láhve, baby bryndák je nutností.

Personalizované Bib za nejlepší dětem

Personalizace na vaši fotografii bryndák je u barevného sublimační technikou. Barva impregnované do hmotného záruční dlouhověkosti a umožňuje prát produkt ke stroji bez rizika vyluhování.

Ideální pro ochranu svých nešpinící oblečení jídlo, bryndáček přikládá rychle kolem krku dítěte přes poškrábané nebo odkazy. Bílá s různých provedeních: modrá hraně, žluté nebo růžové, tištěné bryndáčky v souladu s EN71 standardní evropské bezpečnosti pro děti, zajišťující odolnost a bezpečnost.

Také se snaží naše bryndáčky vyšívané bavlny, která může zápas s dětskou kombinézu vyšívané a malé pantofle k dispozici ve vašem dárkovém balení narození. Zde, stejně jako originální narození dárky, které krásná holčička nebo chlapeček.

Nabízí osobní bryndáček s fotkou šťastných rodičů

Personalizované Bib je dárek pro křest nebo narozením, při nízkých nákladech nabídnout své dítě, synovce, neteř nebo kmotřenec (e). Bude létat selhání v srdcích nové rodiče. Za narození dítěte, rodiče by měli vybavit potřebnou péči o děti (PLAY rohože, přebalovací pult, dudlík, přebalovací tašky nebo chrání zdraví záznam). Doprovázet je ve volbě jejich dítě bryndáček trend a přizpůsobili!

S Gravissimo, dobít své dítě narození nápad dárek. Pro dětském pokoji, zvolit vlastní plyšové medvídka tvaru nebo žirafa, které mohou být přizpůsobeny výzdobu místnosti (koberce, polštáře, deky, jesličky nárazník, ...). Objevte župan nebo ručník, župan a přizpůsobit se vzorem či výšivkou se jménem dítěte. V neposlední řadě nabízíme porodní kit s ponožky, čepice a pyžama dítě Soft. Matka budou velmi rádi přetáhnout tyto dětské oblečení v mateřství kufru.

Dejte personalizované narození dar je zaručeno potěšit mámu a tátu, ale také malý dítě, který může udržet vzpomínku na jeho narození. Místo Vaší objednávky na našem zabezpečeném obchodě a bavit personalizaci originální vrozené dárky. Pro maminku nebo dítě, dekorativní předměty jako rám zvyk obrázek nebo fotografii polštáře jsou baby dárky více originální.

Ostatní dary kategorii „Personalizované Dětské oblečení“ by vás mohly zajímat:

Bib personalizované dítě pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.