Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované šperky tištěné nebo s vyrytým obrazu, textu nebo názvu


Naše šperky mohou být přizpůsobeny s fotkami nebo textem. Jedná se o zajištění dar od srdce.

personalizované šperky : populární

537,75 Kč
510,86 Kč

Vlastní šperky je par excellence je vyryto dar více osobní nabídnout těm, které máme rádi. Každý přívěsek, náramek nebo náušnice historie, jeho poselství, jeho drahocenný čas, aby se s vámi, můžete vytvořit tuto magii.

Přenášet, přes rytého zprávy, vaše drahé pocity nebo vzpomínky vyryto na náhrdelníku. Jméno, datum k oslavě narození, většinu, setkání či svatby. Zpráva o lásce na Valentýna, narozeniny muže nebo ženu. Vyryta nebo vytištěné fotografie udržet milované blízké jeho srdci. Tolikrát, originální šperky nápady příležitosti. Nechte se vést naším průvodcem a vytvářet vaše vlastní, jak si přejete. Skutečně osobní dárek pro sebe potěšit svou rodinu a přátele.

Personalizované šperky levný, vytvořený skutečné klenotník

Budeme poskytovat zvláštní péči, aby věrně reprodukovat svou zprávu nebo obrázek s diamantovým leptání techniky klenotníky, která zaručuje dokončování a přesné detaily. Tento způsob rytí hraje na odrazu světla opouštějícího povrch matný šperk kontrastu s suroviny. V závislosti na modelu, některé obrázky jsou reprodukovány pomocí techniky sublimace a absorbovat barvy v materiálu k tomu, aby věrný originálu.

Pro děti nebo dospělé, máte z čeho vybírat z naší široké nabídky personalizované šperky nabídnout. Potěšit dítě, dejte jí individuální náramek s portrétem své oblíbené hvězdy nebo její mazlíček, protože je vždy s ním. Pro dospívající, zvažte nabízet mu psí známku ryté, objekt přímo z USA, aby mohl dát své touhy okamžiku a sdílet s vrstevníky. Naše kůže a ocelové náramky budou také svést svého syna, který chce zobrazit jedinečný styl! Přemýšlejte o tom za jeho 18 nebo aby mu poblahopřál k jeho úspěchu v maturity.

Pokutovat zakázkové klenoty nabídnout každou příležitost

Oslnit ženu, která sdílí svůj život, nabízejí jedinečný dárek s tvaru srdce přívěsek, stříbro nebo pozlacené, ukázat mu všechnu lásku, kterou ji nosit!

A nezapomeňte naše zvířecí kamarády, kterým můžeme přizpůsobit vytlačeným medailon nebo obrázek, takže vždy můžeme najít!

Náš sortiment přívěsků ryté náramky nebo náušnice doplněné širokou škálu kanálů potřebné, aby okamžitě přinést svůj dar, šperkovnice, také přizpůsobit nebo klíčenka fotografie. Vyberte si levnou osobní šperky a vytvořit něžný moment tím, že nabízí personalizované dárek pro křest či narodilo dítě nebo malé dítě.

Další dárky kategorie „personalizované Darek“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.