Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Baby One Custom tištěné nebo vyšívané foto nebo název


Přizpůsobte si dítě kombinézu s fotografií, text, a dokonce i křestní jméno. Pěkný personalizované dárek k narozeninám, Vánocům či narození.
Řazení: cena - popularita

Každé dítě je jedinečná, ale jeden z vašich přátel je ještě více než ostatní, a chcete, aby se vědělo! Máme pro vás originální porodní dárkový ideál, a to jak vlastní a roztomilý! Personalizované dítě tělo umožňuje vyplnit holčičku nebo chlapečka.

Tím, že nabízí originální dítě tělo z řady, která je nabízena, být jisti, že váš dar zanechá trvalé paměti pro rodiče i samotné dítě! Přidat do sympatii datem vašeho dítěte jméno a narození nebo chytlavé fráze, ať už vtipný, platidlo, nebo prostě poetické.

Široký výběr písem se navrhuje přijatého textu, v závislosti na modelu. Tak zkuste Saloon písmo, staccato nebo na psacím stroji! Můžete také změnit velikost, úhel a barvu textu. Nechte své pocity, svůj smysl pro humor a lásku tím, že vytvoří od nuly personalizované dárek.

Unikátní porod dárek s osobním dětském těle

Na některých bílých modelů, to je také možnost vytisknout snímek podle vašeho výběru, čerpající z vaší vlastní image banky nebo ten, který jsme již nabízejí. Takže, nikdo ale budete měli představu o této personalizované dar dle Vašeho vkusu! Ať už si vyberete tělo nebo s dlouhým rukávem kombinézu pro dítě vyšívané bavlny, můžete jej doplnit s narozením čepici vytvořit perfektní narození kit.

Přidejte noty, kočka, hvězda, srdce, dát volný průchod vaší fantazii vytvořit svůj osobní tělo dobře na vás! Dárek nápad narození nebo křest dárek, který je určitě potěší mámu a tátu.

Ať už si vyberete námořník nebo plnou barvu, můžete si vybrat umístění a velikost vašich textů a fotografií, s možností kombinovat dva, v závislosti na modelu.

Tento chlapec dívka narození dar usnadňují pro rodiče, kteří již nebudou muset odpovědět na otázku: Jak se jmenuje vaše roztomilé miminko? Ve skutečnosti bude jeho jméno zadat přímo na těle narození! V opačném případě se rozhodnout pro humor s typem věty: Mám ještě jeden měsíc než minulý měsíc. Pak už nebudeme klást otázku, jeho věk!

Unikátní porod dárek s osobním dětském těle

Hledaná narození dítěte dárek? Objevte naše dítě bodysuits, které vám umožní nabídnout personalizované dary, praktické a originální! A za celý porod dárkovém balení, také zvolit osobní dítě bryndáček a dítě kapoty, narození, vlastní triko a dětské pyžamo. Vytvořte si kolekce pro dítě jedinečné individuální dětské oblečení, aby rodiče obdrží pouze jednou! Skládat originální porodní Keychain vyrobena oblečení zrod a vyšívané župan k vytvoření skutečné dítě spolu. originální vrozené dary jsou také skvělé dárky pro maminku, personalizované s obrázkem, vzor nebo text dle vašeho výběru.

Přidělit osobní dítě dar na příležitosti narození nebo dívka narození chlapce je skvělý nápad! Pro maminka mohla sestavit svůj set narození nebo mateřské kufr, ona ocení obdrží tělo dítě originál, který je možné připojit do spacáku nebo dětskou postýlku prádla.

Stahovací chlapeček, velmi pohodlné s cvaknutím, bude součástí originálních dárků pro dítě místnosti, které lze nabídnout u zrodu novorozence. Vlastní oděv umožní rodičům rádi se k nám jedinečné a originální dětské dárků!

Ostatní dary kategorii „Personalizované Dětské oblečení“ by vás mohly zajímat:

Personalizované Dětská tělo pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.