Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Přenos a Boxed okras tištěný s fotografickou


Ukládat všechny své šperky, vaše přívěsky, náhrdelníky své a své prsteny v našich dřevěných šperkovnice personalizovaných s fotkou a zprávou.
Řazení: cena - popularita

Personalizované šperkovnice je nejen dekorativní prvek a užitečný předmět vám umožní udržet a chránit všechny náhrdelníky nebo náušnice, které držely. Gravissimo nabízí přizpůsobit svůj šperkovnici s textem nebo fotografiemi. Tak, tato položka se v originální a kromě toho, že užitečné!

Nabízí osobní přívěsek s hezkou krabici s originálními šperky

S našimi různými modely boxů, je tu něco pro každého. A pro všechny příležitosti! Ať už jde o Vánoce, narozeniny, křest, porod nebo Den matek, tyto přizpůsobitelné šperkovnice potěší své příjemce!

Na Vánoce nebo narozeniny, oni mohou také být nabízeny kromě přívěsek nebo náramek přizpůsobit. To vám umožní nabídnout kompletní a jedinečný dárek pro vaše blízké: krásný přívěsek a šperkovnici, která doprovází to být jisti, uložit tento originální dárek!

Zeptejte se svého vlastního šperky v krabici s obrázkem vašeho dítěte

Nabídnout jako dárek pro křest či porodu, bude to dělat ideální a hlavně originální dárek! Chcete-li mít jistotu, aby nekupovali stejné plyšové hračky nebo oblečení jako ostatní, myslet na šperkovnici personalizovat s fotografií dítěte, stejně jako její jméno a datum narození např. To umožní rodičům ukládat různé náramky a přívěsky obdržel dar a dítě držet v paměti po dlouhou dobu jedním z jeho prvních současnosti.

Na Den matek, tady je nová myšlenka, aby se zabránilo mu tradiční parfém nebo léčení salon nabídnout! S tímto box na čtvercový nebo kulatý okras, překvapit svou maminku s dárkem ona může těšit a používat každý den, aby se její náhrdelníky, náramky a náušnice oblíbený zatímco myšlení svých milovaných dětí. Díky nejnovější rodinné foto a poselství naplněné něhou, že To se pak dotýká nezdaří.

Ostatní dary kategorii „personalizované šperky“ by vás mohly zajímat:

Zakázkové šperkovnice pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.