Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Taška a boxy pro vaše laskavosti Personalizované ryté


Objevte naše zavazadla a naše boxy pro své vlastní potahované tablety s vyrytým vaší zprávy a fotografie. Ideální pro křest, společenství nebo manželství, nabízí jedinečné a originální sladkosti s mandlemi nebo čokolády v krásných krabičkách.
Řazení: cena - popularita

U křtu či svatby, jsi dělal výběr z personalizovaných laskavostí a máte pravdu! S vyrytým fotkou a textem dle Vašeho výběru, budou tyto mandlové cukrovinky nebo čokolády překvapit své hosty a bude znamenat jejich mysl.

Nyní vás zajímá, jak budete prezentovat tyto bonbony vaše hosty. Tento originální dárek třeba zdůraznit, jak by mělo být uznávána pro své skutečné hodnoty!

Proto Gravissimo se rozhodli nabídnout široký výběr dárkové krabičky, plují sáčku nebo originálních trubek nabídnout svým hostům nebo je umístěte na stolech. Pytle a krabice pro personalizované laskavosti jsou k dispozici v různých barev a stylů pro každého najít Záchvaty Shoe!

Nabídnout své personalizované přízeň v pěkné krabici nebo do původního sáčku pro křest nebo svatba

Chcete křest svého dítěte nebo vaši svatbu nezapomenutelnou zůstat dlouho v paměti každého z vašich hostů? Takže je důležité vybrat dárky a dekorační předměty neobvyklého a že jeden obvykle není vidět všude!

Personalizované kosočtverec, a to buď mandlový nebo čokolády, dokonale splnit tento cíl. Jakmile je váš výtvor provádí z našeho on-line nástroje, s fotografií, symbol a jméno nebo datum, zůstává pro vás vybrat příslušenství, které budete objednat doprovod!

Vyberte si z pytlů a krabic pro personalizované laskavostí a zapůsobit na své přátele na vaší fantazii a původní chutí! Děkuji své svědky nebo kmotry vašeho dítěte tím, že vytvoří své vlastní vyrobené cukrovinky s jedinečným zprávou. Dobře zabalené v jejich pěkném sáčku, budou dlouho pamatovat do paměti a mohou být ovlivněny touto pozorností tak zvláštního!

A na události, jako jsou narozeniny, miminko nebo večer s přáteli, nezapomeňte si objednat tyto sladkosti tak originální! Všichni budou mít radost s touto originální dárek nápad.

Ostatní dary kategorii „Cukr Plum Custom“ by vás mohly zajímat:

Box Personalizované dražé pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.