Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Bonnet Dítě Narození Vlastní vyšívané svým jménem nebo textem


Objevte personalizované dítě klobouky a vyšívané s iniciálami, názvem nebo dokonce zprávy. Jedinečný dárek pro vaše dítě.
Řazení: cena - popularita

V případě, že dítě nezachytí za studena z porodnice, myslím, že vejde do kufru trochu víčkem. To je deska, která všechny matky slyšel, dokonce i ti, kteří po porodu v létě. Tento článek je také vždy součástí seznamu nutné poskytnutých klinik a mateřství a stal se nezbytným příslušenstvím k prvnímu výstupu novorozence. Chránit malé uši a vlasy nejprve s pěkným jediným pokrývky hlavy pro vaše dítě, aby jako suvenýr z jeho narození.

Když vaše dítě vyroste, bude nosit tento krásný personalizované dítě kapoty od prvních dnů po nachlazení, jezdit nebo chodit do školy. Vyšívané s jeho jménem, ​​bude rychle získal v případě ztráty a bude méně pravděpodobné, že bude zaměňována s ostatními dětmi.

Za originální a jedinečné dítě dárek, zvažte, který nabízí personalizované dítě kapoty

Nabízíme Vyšívané kšiltovky měkké bavlny, aby se zabránilo jakémukoli riziku alergií v různých barvách a patnácti výšivkou syn barev. Můžete jej přizpůsobit s jejím jménem, ​​datem narození nebo proč ne nějaký vtipálek zpráv nebo nabídkového řízení. Jsi na řadě mezi monochromy nebo kontrastů a příjemná změna s různými rukopisu fonty, které najdete v našem internetovém konfigurátoru.

Tato čepice personalizované dítě bude také užitečný a originální dárek s těmito dvěma malými suky nabídnout k narození, výročí nebo Vánoce. Jeho malá cena, kterou lze koupit více k jejich přiřazení k šatníku vašeho dítěte nebo vybavit sourozence. Přidejte ji do svého seznamu narození, popřípadě ji nabídnout svým přátelům nebo své sestře pro individuální a jedinečný dárek!

Ostatní dary kategorii „Personalizované Dětské oblečení“ by vás mohly zajímat:

Personalizované Dětská Bonnet pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.