Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Propíchnuté uši personalizované s fotografii, jméno nebo počáteční


Chcete fantazie? Naše fotografie personalizované náušnice přinese nepředvídatelný dotek na váš styl.
Řazení: cena - popularita

Vlastní náušnice doplní váš osobní šperky ozdoba s velkou originalitou! Žena dát jako dárek, budete dělat rádi, kolem vás určitě!

Pro jedinečný vzhled, vyberte si nejlepší barevnou fotografii, která je portrétem milovaného člověka, hvězda, které jste fanoušek, nebo originální design nebo váš oblíbený kreslený, si můžete dovolit. Tlačit svou kreativitu výběrem umělecký filtr mezi ty, které navrhují naši průvodci on-line a aplikovat je na fotografii pro extra efekt. Můžete přidat i trochu zprávy nebo jméno na ženy šperky.

Krásné zakázku náušnice vytvořený z hliníku

Naše ucho žena smyčky jsou dodávány s dvěma stříbrnými ocelových spojovacích a vyskytují se v různých tvarech (kulaté, oválné nebo srdce) a dvourozměrný. Barevná sublimace se přizpůsobit hodnotu s barvou impregnace ve hmotě pro záruku v čase a věrnou reprodukci kontrastů a světel.

Vytvořte si dangling náušnice a představte si sami sebe v klenotnictví, kde si můžete vytvořit vlastní šperky svých snů. Užijte si volné šíření a bezpečné platby za vaše nákupy bezpečně. To bude dělat víc, než čekat několik dní přijímat své individuální převislé uši s fotografií, kterou si vyberete.

Tyto levné náušnice bude mnohem více než kouzla a umožní vám představit sami sebe jako návrhář šperků. Možnosti jsou nekonečné a můžete si představit, fotografické náušnice, jemné a plné elegance. Jste již našli své příští párty dárkové personalizované matky! Zamyslete se také do svého babička, která je vždy tak hezké a které budou pneumatiky obdivovat vnoučata na svých nových efektních náušnic. A pro mladší, můžete si také vybrat tyto děti náušnice (zvolit nejmenší model pro další uvážení), které umožní vaše dcera nahradit svou kreolskou Zanechává více!

Dejte náušnice snímků svou ženu

Unikátní foto dárky a originální nabídnout jít na party nebo události. Jistě rádi nabízet tento pár vlastních náušnic levných k narozeninám, Vánoce nebo Valentýn. S tímto personalizované dárek, ideální pro dívky, můžete pochválit teenager na jeho úspěchu k patentu nebo bakalářské například! Zatímco maminka bude naplněn portrétem jejích dětí ji můžete nosit na ni každý den!

K dokončení ozdoby šperky, také objevit náramek žena manžety nebo náramek muže hořet, náhrdelník, srdce přívěskem ve pozlacené, pečetní prsten ryté náramek ženu nebo vlastní medaili nosit náhrdelník. Vaše šperky budou všechny vlastní sublimace nebo pálení v oddíle vybrané. Myslíte si vytvořit elegantní trend držel a tím, že volá vám personalizované šperky ozdoba počínaje původními náušnice!

Ostatní dary kategorii „personalizované šperky“ by vás mohly zajímat:

Vlastní náušnice pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.