Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované sněhové koule s suvenýr fotografií


Vlastní sněhová koule je zajištění více jedinečný dárek, zábavné a zároveň připomene zimní dovolenou.
Řazení: cena - popularita

Věděli jste, že individuální sněhové koule je paměť, jak je uvedeno turisty a většina shromažďovány? Jeho moderní den, tyto malé objekty do nadčasového skla jsou dnes modernější vkus s různých tvarů (srdce, hvězda, oválu. Flower ..) znásobení efektů mezi sněhové vločky a blikající flitry, mužíček sníh a výše jsou přizpůsobené k vytvoření magické fotografie dárek.

Musíte přijít na vaše zakletý svět ožije ve středu vloček nebo třpytu, pokaždé, když setřást svou vlastní vánoční koule. Vyberte si nejlepší barevnou fotografii, suvenýr z výletu, drahé krajiny do svého srdce ... nebo, proč ne, portrétem milovaného člověka, váš pár nebo celebrita obdivujete. S jedním kliknutím, vytvořit vlastní vánoční dárek přinést štěstí na vaší babičce. Které mají být použity v vánočních ozdob nebo stolní dekorace, bude transparentní vánoční koule odhalit své osobní fotografie nebo hlava nehlava mezi montážními vloček nebo třpytkami.

Personalizované sněhové koule neobvyklého potěšit

Vaše fotografie, věrně reprodukovány prostřednictvím naší vysokým rozlišením barevný tisk technikou, budou viditelné na obou stranách sněhové koule modelů. Můžete přidat umělecké efekty v našem internetovém průvodci a tak sestavit jedinečný a originální animace. Kromě toho přidat text, zpráva, jméno nebo datum s písmem a barvou dle Vašeho výběru. Konečným osobní dárek pro sebe!

Mezi vánoční dárky, jak dát svoji maminku nebo tátu, nabízíme také široký výběr individuálních položek, jako jsou personalizované hrnek, fotografie ubrus, pod sklem přizpůsobit, foto polštář a vyšívané ručník ,

Dejte personalizované vánoční ozdoba pro originální dekoraci

Probudit své vzpomínky z dětství s personalizovanou sněhové koule. Tyto kulty dekorační předměty budou původní fotografie dárky a levné pro sběratele, pro dětském pokoji nebo probíhat velmi originální těžítko pro váš stůl.

Vyberte, zda chcete nabídnout svatební dar, rodu nebo originální dárek k narozeninám s tímto přizpůsobitelným objektem Foto. Vyberte si své fotografické vzpomínky na téma vánoční dekorace a my se postaráme o jejich vytištění na dárek nápad. Na vánoční výzdobu nebo upravit tak, aby poskytnout personalizované dárky u příležitosti Valentýna, Den matek nebo Den otců, vytvořte si fotografii sněhová koule. Se svým darem fotografii hrnek nést osobní medvídka nebo vlastní hodiny k výzdobě rodinný pokoj.

Všechny dary, které najdete na Gravissimo vám umožní vybrat nějaké pěkné překvapení originálním nápadu. Vlastní shell, foto na plátně nebo plexiskla, fotoknihy, obraz magnetu nebo hrnek, foto rámeček, zástěra nebo podložky pod myš jsou všechny retro dárky nebo trendy proklouznout pod stromem Vánoce.

Letos překvapit své blízké s vánoční koule obrázku, který může sloužit jako strom dekorace a umožní vám poslat své přání své rodině. Vyberte si tento osobní dar za nízké ceny zkazit celou rodinu.

Další dárky kategorie „Personalizované Fotografický tisk“ by vás mohly zajímat:

Snow Globe Custom pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.