Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Příslušenství a dárkové personalizované víno láhev s obrázkem


Objevte skříně a příslušenství lahví personalizované s vaší foto: čepice, dárkové krabičky ...
Řazení: cena - popularita

Krabice na zakázku láhev bude ideální člověk dárek pro všechny své příbuzné, milovníky kvalitních vín a kvalitních lihovin. Objevit různé krabičky na víno, to vše v mahagonu navržen tak, aby svou oblíbenou láhev alkoholu. Můžete přizpůsobit víko tento box původní lahvičce. Pokud jste nikdy mít jakýkoliv nápad na dárek pro svého otce, překvapí je tím, že nabízí přizpůsobitelné originální krabici a to udělat sám. Ke Dni otců, může to být skvělý nápad!

Po ochutnání nápoj, že to bude rovněž odkloněna dekorativní předmět nebo zachovat více lahví! Vyberte si svůj oblíbený obraz a svou zprávu a náš tým bude sublimovat svůj výrobek. Sublimace technikou je reprodukovat snímek nejvěrnějšího možným způsobem bez ohledu na médium.

Dej dar příslušenství personalizované láhev

Všechny události jsou dobré nabídnout láhev alkoholu v jeho doprovodu. Zabalit láhev, všichni víme, že to může být složité. Tak proč ne nabízet v krabici personalizované lahve? Oba jsou estetické a praktické. Chcete-li při této příležitosti pro svatební dar, přidejte fotografii z ženatý a svatební den, budete přemoci šťastné mladí milenci! Můžete také nabídnout tuto dárek k narozeninám, starobní nebo Den otců, toto víno box bude neobvyklý a nezapomenutelný pro ty, kteří jej obdrželi.

Chcete-li skutečně označit událost se orámovaný láhve, bez obav přijmout další příslušenství. Nabízíme korku nebo kov také přizpůsobitelný, aby se zabránilo uzávěry lahví drobky ve svém víno!

Pokud máte pocit, že vaše láhve zůstává chladný, zatímco jdete na oběd nebo večeře izolační držák neoprén láhev s originálním obrázkem. A zapůsobit na své hosty na dosah večírcích, jít na odbavovací ploše láhve personalizované, speciálně navržen tak, aby oblékat svou láhev sektu nebo vína a aby to bylo ještě hezčí.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro Vaření“ by vás mohly zajímat:

Příslušenství a dárky a láhev na zakázku pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.