Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované náramek s vyrytým fotografii, text nebo název


Naše ocelové náramky nebo stříbro jsou personalizované s vyrytým textem nebo fotkou milovaného člověka.

Náramek je šperk, který potěší svou rodinu, muž ženu nebo dokonce dítě. Můžete jej může nabídnout pro všechny příležitosti ze široké nabídky modelů: 925% stříbro, ocel, pozlacené Tam bude něco pro každého.!

Hledáte dárek pro Valentýna potěšit vaše drahá (e)? Nebo ke Dni otců nebo Den matek? Podívejte se žádná dlouhá, máme to, co potřebujete: s koženým páskem, elastické, stříbra, pozlacené nebo oceli. Každý model je vynikající a přinést originální tě nedotkne.

Široký výběr ryté náramky

Personalizované náramky jsou vysoce kvalitní. Tady je to dobrý nápad, aby dítě dar u příležitosti narození nebo křest. Má vyřezávaný s jejím jménem a datem nebo přizpůsobené se svým nejlepším foto narození nabídnout mladé matky.

Naše týmy úpravy reprodukovat co nejvěrněji mechanickým rytím, který dodá velmi přesný výsledek nebo prostřednictvím barvy sublimace, kde jsou obrázky impregnované do produktu tak, že vydrží v průběhu času. Bez ohledu na to, která technika si vyberete, rendering svůj náramek bude veliký a to vše za rozumnou cenu.

Nabízejí jedinečný náramek svými blízkými

To je ideální dárek, aby se úzce lidi, které milujeme. Víte, že jim nabídne dárek, který jim vyhovuje, protože to bude přizpůsoben podle jejich přání. Neobvyklé, nikdo nebude mít stejný klenot! Budete dělat závidět, každý bude chtít vědět, kde to je, že jste našli tento náramek. Můžete si dát obraz o milovaného člověka, jehož osobnost jste fanoušek nebo zpráva nebo název.

Vytvořit šperky jako vy: pro klasické muže existují modely druhy obrubníku. Pro ženy, kteří mají rádi originalitu, objevovat kouzlo náramky fotografie, které mohou být užitečné, když máte velkou rodinu. Každý najde štěstí!

Ostatní dary kategorii „personalizované šperky“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.