Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Custom ryté Zapalovač s fotografií a textu Cheap


Přizpůsobte si zapalovač spalováním fotografii a zprávu. + 100 Zippo zapalovače Zippo blu a Sarome k dispozici.

personalizované zapalovač : populární

1 294,37 Kč
1 100,22 Kč
1 510,55 Kč
1 359,50 Kč
1 510,55 Kč

Zastavte plastový zapalovače reklamu na všech barev zapomínáme, ztrácíme, chůzi na obou mrtvici! Kuřáci budou rádi, že jste si o nich s našimi krásnými vybrané produkty mezi nejprestižnější značky jako Zippo nebo Sarome. Chcete-li nabídnout takový skvost, dělat svou individuální dar něco vzácné a jedinečné díky spalování personalizovaná lehčí.

Nabízíme zapalovač, který bude vyryto s fotografií a poselství

Naše široká nabídka osloví muže i ženy! Můžete si vybrat značku a styl mezi dva nejlepší sázky průmyslu: Zippo vyrobeny v USA a Sarome made in Japan.

Najdete celou řadu barev a materiálů držet na jakékoli vzhled a různých témat pro všechny chutě a osobností. Užijte si světlejší nebo originální kostým, benzín nebo plyn!

Mezi ušlechtilým barvami, zlato nebo stříbro, klasické černé, modré nebo červené barvy, nebo dívčí, růžové nebo fialové, a matného skončí, lesk, nehty, lak, kůže .. tam bude vždy lehčí, že půjde s vaším styl!

Jedinečný a originální zapalovače s rytinou

Boční motivy, mechanické fanoušci si zamilují Racing a modely Harley Davidson, milovníky hudby, sami sebe, najít své štěstí mezi ikonami hornin nebo pop music. Konvenční zapalovače budou rádi přijímat slavnou 1932 Zippo, zatímco ženy budou milovat bez jakýchkoli pochybností v Betty Boop, květinovým, Gold modelu nebo velmi jemných Sarome produktů.

Chcete-li si vytvořit své vlastní nastavení, aby originální dárek. Náš on-line průvodce vám pomůže vybrat písmo pro ještě větší originalitu a my věrně reprodukovat svou zprávu, ale také fotografie, díky přesnosti našich laser leptání metod nebo mechanickým v závislosti na modelu.

Dary prestiže, za rozumné ceny, oslavit událost, narozeniny, Valentýn nebo Vánoce. Dodává se v jejich originálních krabicích ve jménu značky a těžit z záruka výrobce, to je záruka kvality s vyrytým zapalovač a dobíjecí bouře.

Ostatní dary kategorii „Zakázkový Příslušenství má zapalovač“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.