Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Dárek pro kuřáka smokingu s vyrytým vaší fotkou a textem


Seznamte se s našimi vyrytým zapalovačů, humidorů naše a naše talíře s vyrytým fotkou a textem. Pěkný dárek pro kuřáka ryté.

Zakázkový příslušenství a zapalovač : populární

1 294,37 Kč
1 100,22 Kč
1 510,55 Kč
1 359,50 Kč
1 510,55 Kč

Kouření Havanas nebo kouření Gitanes? Ať už je váš styl, jste si jisti, že najde v této kategorii personalizované daru, který vám vyhovuje. Zapalovače, humidors, e-cigarety, cigarety a dokonce i dveřní desky, aby se vešly do kapsy, můžete si vybrat svůj dar a dát mu originální a jedinečný vzhled.

Vybrali jsme naše zapalovače mezi nejprestižnější značky a Zippo Sarome pro svou kvalitu a charakter. Můžete si vybrat svou matnou povrchovou úpravou, chróm, lesklý, imitace kamene, polsky ... a svůj styl od klasických modelů, moderní, elegantní, holčičí, ročník, na téma ... Výrobky, které jsou nabízeny jako šperky , s vyrytým zprávy, jméno, datum nebo dokonce obrazu, pýchu Gravissimo, No. 1 v prodeji po celá léta.

Zapalovače a kuřácké potřeby zcela přizpůsobeny

U velkých kuřáky doutníků, nadšenců, těch, kteří kouří v kultuře Havany, nabízíme výběr z doutníků sklepa z nejlepších značek, a Adorini Sareva, které kombinují eleganci, funkčnost a vysokou kvalitu. Jste tedy jisti, že vaše nejcennější akvizice budou uchovávány v pravidlech umění.

Muž kouří doutník je tradice člověka. Vy dotek a ocitnete bezesporu v něm s krásným kartáčované oceli příruby whisky, které jste dříve na zakázku. A ryté drahocenný dar, že bude hrdý na to vytasit z pochvy před požárem, přátelům, aby se jim ochutnat svůj nejlepší alkohol.

Nabízíme zapalovač, který bude vyryto s fotografií a poselství

Nechte své kreativitu a vytočit přizpůsobení speciální dárkový kouření, jak si přejete. Vaše fotografie bude váš text bude napsán dvou technik, laserem nebo mechanicky, v závislosti na výrobku. Rytí se provádí přímo v dané oblasti, zvýraznění surovinou pro výrobu krásných kontrastů a zrcadlovým efektem.

Všechny naše výrobky držet jejich výrobce záruku a přijďte v originálních krabicích. Najdete zde také v našem obchodě zásoby (plyn a benzín, vložky, kamínky a knoty pro Zippo, kapalných e-cigarety ...) cigarety dveří, skříní ....

Další dárky kategorie „personalizované Darek“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.