Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované pouzdro na cigarety a příslušenství pro kouření


Potřeby pro kuřáky a pouzdra na cigarety, krabic ...
Řazení: cena - popularita
nové produkty

objektů nepostradatelné pro všechny kuřáky, aby nedopalky a popel z jejich cigaret nebo doutníků popelník již není skrytý. To má různé formy, stává se objekt design a dekor s Gravissimo se přizpůsobí! Bude také najít své místo ve středu tabulky karetních hráčů na stole v zahradě.

Naše kuřácké potřeby jsou přizpůsobeny z vašich fotografií s logem nebo zprávou, aby se praktické předměty, originální a jedinečná.

Příležitosti poskytovat individualizované popelník je mnoho. Chcete-li užitečný dárek pro otce den, zdobí ji s kresbou ze strany dětí nebo portrét z nich. K narozeninám kolegy, zadejte zprávu, že kolik jste jich vážím. Váš nejlepší přítel se vdává? Pro jeho rozlučka pohřbu nabídnout mu legrační svědectví.

Nabízíme příslušenství pro kouření, aby se jí radost a dokončit celou řadu vlastních objektů

Každý si může přizpůsobit svůj popelník, jak uzná za vhodné. Nahrát fotky, přidejte zprávu a měnit potěšení s uměleckými filtry a fontů nabízených naší online pomocníkem. Hudební fanoušci budou fotky jejich oblíbené kapely, texty písní; fanoušci motocyklu nebo autem po dobu jejich krásných těl a milují portrét svého milovaného člověka.

Pokud jste podnikatel, proč ne vybavit firmu nebo své restaurace popelníky v obraze svého podnikání vytištěním své logo a slogan. Budou vypadat skvěle na stolech ve svém pivovaru nebo budou reklamní předměty pro vaše konci roku dárků ho klientům nebo na veletrzích.

Tabákové doplňky jsou dárkem, který je tak originální, užitečné a levný nabídnout cigaretu nadšenec k narozeninám, jeho narozeniny, Vánoce nebo jednoduše vybavit své kanceláře, váš domov nebo vaše podnikání. Pro velké množství, prosím, požádat o cenovou nabídku.

Ostatní dary kategorii „Zakázkový Příslušenství má zapalovač“ by vás mohly zajímat:

Custom příslušenství pro kuřáky pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.