Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Spotřební materiál pro kuřáky: benzínu, knot ...


Spotřební nezbytné pro Zippo? Objevte naše kameny lehčí knoty, plyn ...
Řazení: cena - popularita

Zippo zapalovače a Sarome jsou kusy vynikající, že ještě drží hodně, zejména pokud jsou personalizované. Budete mít možnost udržet úsporu času potřeb pro kuřáky nabízíme: vložek, zámků, kameny, benzín nebo plyn, vše potřebné, aby co nejvíce z vaší nedávné akvizice.

Naše zapalovače jsou plnitelný, buď benzín nebo plynu v závislosti na modelu (dále jen Zippo Blu pracovat například s plynem). V závislosti na použití, měli byste naplnit nádrž jednou za týden nebo déle. Takže v plánu na sklenici s předstihem. Naše náplně jsou zaručeny bez nečistot a dodávány s různými tipy pro všechny modely.

Všechny modely jsou dodávány bez plynu a bez plynu pro otázky bezpečnosti. Proto důrazně doporučujeme objednat jeden nebo dva náhradní náplně na první objednávce. A poskytnout elegantní dárek, aby výběr dárkovém balení, které již obsahují láhev benzínu a kamení, kromě vaší osobní lehčí samozřejmě!

Plánovat dopředu a pořádek dnes přizpůsobené spotřební lehčí!

Zámky a kameny, pro jejich část, jsou malé mechanické části, které se obvykle opotřebují v průběhu času a je třeba pravidelně vyměňovat, často každé 2 až 3 měsíce. Případ vám vydrží dlouhou dobu, ale stále máte přemýšlet o tom mít po ruce, že nebude chybět.

Značka Zippo zaručuje jeho životnost výrobků, ale potíž se může stát. Nepřerušovat výrobek po dobu několika dní, udržet vložku v rezervě. Všichni jsou zaměnitelné, stačí si vybrat ten, který vyhovuje vašemu modelu.

Aby bylo zajištěno správné fungování vaší individuální lehčí, doporučujeme použití spotřebního materiálu pro kuřáky výrobce značky. Simultánně objednat svůj osobní dar pro vidoucí snížit náklady na dopravu nebo Jak se vaše spotřebě.

Ostatní dary kategorii „Zakázkový Příslušenství má zapalovač“ by vás mohly zajímat:

Spotřební materiál pro kuřáky pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.