Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Oficiální tašky a doplňky pro váš zapalovač Zippo


Koupit Zippo Pouzdra a kuřácké potřeby. : Drill, kámen, vak a dárkové krabici ...
Řazení: cena - popularita

Pouzdra a příslušenství pro vlastní Zippo zapalovače, displeje pro sběratele, doutníků frézou nebo dárkové krabičky jsou doplňky, aby se doplňovaly svůj osobní dar.

Trochu jako milovníky vína, kuřáci doutníků jsou často vášnivá. Mají rádi lovit a objevovat krásné a vzácné mince. Sbírají je a jsou ochotni dát všechny své úspory. Pokud jde o degustaci vín, které se obklopují rituálů, které umožňují kouření svá pořízení odstranit více zábavy znovu.

To je často myšlenka nabídnout humidor, které nabízíme několik modelů v obchodě přizpůsobit. Ale zapomínáme na ostatní, ale stejně nezbytné příslušenství, jako jsou doutníků frézou nebo Vykrajovátka ...

V případě, že humidor udržuje díly v nejlepších podmínkách, doutník fréza, že poskytuje přesné řezy. Chcete-li plně využívat všech chutí, budete potřebovat čistý řez, který pouze vhodné nástroje mohou provádět. Vybrali jsme pro vás a značkových výrobků Sarome Adorini pro svoji vysokou kvalitu a bezvadný povrchových úprav.

Doplňte své osobní dar kouří pouzdro nebo příslušenství a potěšit tátu ke Dni otců nebo jeho narozeniny

Nabízíme několik modelů, nůžky, ploché a oválné tvary s dvojitým ostřím pro snadnou manipulaci a přesnost dalšího. Tyto frézy jsou také velmi praktické. Přívěsky nesou diskrétně kdekoliv bez rizika, že bude zapomenut. Oni prorazit hlavu doutníků bez poškození dodat všechny vůně. Celoocelová, s gumovými nebo mosazné povrchové úpravy, které jsou dodávány v krabicích a může dávat dary v sobě.

Stačí si objednat individuální Zippo zapalovač nebo Sarome? Naše výrobky jsou dodávány bez paliva v souladu se zákonem. Tím dokončení nákupu s dárkem box značkou obsahující vše, co potřebujete (doplňovací benzínu a kameny pro Zippo a plynu náplň Sarome) je umožnit osobě, která obdrží váš dar může ji okamžitě použít.

Pro sběratele nebo profesionály, sběrné boxy pro Zippo zapalovače mohou obsahovat 8 nebo 20 kusů za modelu. Dřevo mahagon barva, s gravírovaným víkem jménem značky, tyto krabice jsou ideální pro prezentaci své články, pokud jste profesionál, aby se snížilo riziko krádeže. Pokud jste jediný sběratel, bude tento vitrína domácí prach, můžete pověsit na zeď a bude vaše hrdost na své přátele.

Mezi případy a doplňky pro Zippo zapalovače, objevovat kožená pouzdra. Velmi užitečné provádět zapalovač s opaskem klipy k dispozici v černé nebo hnědé, ji chrání před poškrábáním, které by mohly učinit díly v kapse. Ne přizpůsobitelné, to jde dobře s personalizovaná lehčí Valentine, výročí nebo Vánoce například.

Ostatní dary kategorii „Zakázkový Příslušenství má zapalovač“ by vás mohly zajímat:

Pouzdra a příslušenství Zapalovač pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.