Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Zippo Zapalovač Personalizované ryté foto + levnou textu


Přizpůsobte si zapalovač a spálit své fotografie a text. Originální a jedinečný osobní dárek pro všechny kuřáky! ✓ doručení zdarma
Řazení:
1 294,37 Kč
1 100,22 Kč
1 510,55 Kč
1 359,50 Kč
1 510,55 Kč
1 213,31 Kč
1 402,46 Kč
1 510,55 Kč
1 159,26 Kč
1 510,55 Kč
1 213,31 Kč

Udělali, a pýcha Gravissimo. Naše pravda Vlastní Zippo zapalovače vyrobené v USA přímo dovezené z našich amerických přátel, jsou vyryta na bicí pro Zippo® polské a laser matný modelů (matný v angličtině). Přizpůsobte si vlastní vyryté Zippo zapalovač, tento legendární produkt, který bude s vámi originální a jedinečný dárek! Chcete-li vypálit Zippo? Není nic jednoduššího, pomocí několika kliknutí budete moci přizpůsobit a objednejte si vyrytým zapalovač! Váš přítel nebo váš otec bude moci snadno sklouznout svůj nový fotografický dar v kapse tak, že mu z toho vyplývá, všude.

Personifikovat personalizovaná zapalovač je velmi snadné s Gravissimo! Přidání jména nebo osobní image a vytvořit během několika minut krásný Zippo zapalovač bouři. Vaše objednávka je zcela bezpečné a umožní vám nabídnout jedinečné dárky pro ty, kteří máte rádi na Valentýna nebo Vánoce.

Jak si vybrat individuální Zippo zapalovač?

Některé modely jsou přizpůsobeny s mechanickým rytím (diamantovým hrotem), který poskytuje laskavé šperky vyrobené s dobrým záznamem degradovány při zachování hladkého povrchu na dotek. Z tohoto důvodu, máte velmi věrné vykreslení snímků s výsledkem diskrétní a nezměnitelné personalizace. Tato technika se aplikuje na stříbrné nebo zlaté kovových modelů, zejména.

Další vlastní Zippo zapalovače s vyrytým laserovým paprskem, který odstraňuje vrstvu na povrchu zapalovače (asi 0,5 mm), aby se tělo Zippo, který může být zlato nebo stříbro v závislosti na modelu , Pomocí laserového rytí, není možné reprodukovat gradace obrazu. Nicméně přes proprietární procesu, můžeme spálit všechny své fotografie nebo obrázky s velmi dobré výsledky.

Stejně jako je tomu u všech našich foto dárky, doporučujeme používat kvalitní fotografie vypadat lépe. Dávejte pozor také nepoužívat psaní velikostí písma příliš slabý, než aby riskoval svůj text nečitelný. Ve skutečnosti je to velmi jednoduché: pokud nechcete číst text na náhled si přizpůsobení, pak je pravděpodobné, že nechcete dostat ji přečíst na vyryté Zippo.

Máte také možnost volby mezi našimi personalizovaných zapalovače bouří, mezi témata, která nabízíme. U motocyklů narkomany, objevovat zapalovače Harley Davidson pro fanoušky hudby navrhujeme zapalovače Rolling Stones, U2 nebo Bob Marley, a pro ty, kteří jsou nadšení pro sport, doporučujeme zápas fotbal nebo basketbal Zippo. Najdete zde široký výběr modelů, s kulatými nebo čtvercovými hranami spíše vybrat podle svého gusta. Personalizované rytina na lehčí bouři umožňuje zvolit vzor, ​​který se vám líbí, nebo přidat několik osobních fotografie páté přes deváté způsobem. Váš lehčí palivo budou dodány v originálním balení ve velmi rychlém čase (poštovné nabízeny v rámci 7 dnů).

Nabízíme jedinečný osobní dárek s vyrytým zapalovač Zippo!

Doplňte svůj sortiment kuřák s koženým pouzdrem nebo personalizované Zippo dárkové krabičce, skládající se z kamene a láhev benzínu. Ideálním doplňkem nabídnout originální a individuální dar připraven. Vskutku, z bezpečnostních důvodů všechny naše Znovuplnitelné zapalovače jsou dodávány bez benzínu uvnitř. Proto doporučujeme kupovat si láhev lehčí palivového příplatku (k dispozici v našem obchodě nebo ve všech prodejnách tabáku).

Jsi na řadě! Vyberte si svůj model přizpůsobitelného Zippo, aby posílily své kolekci a klepněte na tlačítko Vytvořit si představit, personalizaci a direct rendering vizualizace. S několika kliknutí, můžete si vytlačeným dárek. Krásný dárek pro kouření, nabídnout k narozeninám, ke Dni matek nebo Den otců! Zippo rytina bude nejlepší nápady personalizovaných dárky pro milovaného člověka. Mnohem cennější než reklama nebo světlejší než na jedno bic lehčí, bude váš osobní Zippo být nabízeny na vánoční dárek, či jako nezapomenutelný svatební dar. Můžete si také vybrat tento doplněk pro kouření muže nebo ženy, aby poskytují vynikající obchodní konec dárek ke svým nejvěrnějším zákazníkům.

Reklamní předměty vám umožní nabídnout originální obchodní dárky ke svým zaměstnancům, dodavatelům a zákazníkům. Pokud jde o ženy, můžete si vybrat model Zippo Slim, tenčí, můžete si vybrat pro tyto pány tradiční vysoký lesk modelu. Vyrýt krk oboustranný lehčí vzorem, obrázek nebo logem firmy. Vlastní foto gravírování nabízí kvalitu vykreslování a nezměnitelný čas značení.

Personalizované Zippo, kvalitní dárek, se zárukou na celý život!

Od roku 2007, Gravissimo má vedoucí postavení na trhu v osobním Zippo zapalovač! Nabízíme více než 100 různých modelů. Věřit naše odborné znalosti a know-how nabídnout originální Zippo přesně a profesionálně ryté. Ať už mechanické nebo laserové gravírování, přizpůsobitelná Zippo s fotkou a textem, nabídne jedinečný a zapalovač s doživotní stoprocentní!

Chcete-li dokončit svůj osobní nápad dárek, můžete doprovázet naše články s fotografickým gravírováním. Pro příklady šperků fotografii jako srdce přívěsek pokovené stříbrný nebo zlatý řetěz či náramek s iniciálami. také nabídnout personalizované pero krabice, hodiny, magnet na ledničku nebo osobní hrnek. dekorační předměty nebo pro každodenní použití, můžete také nabídnout rám obrazu, pouzdro na zakázku iPhone, ergonomickou podložku pod myš nebo foto plyš.

Fancy nebo originální, naše dárky okouzlit celou rodinu! Vydejte se na přizpůsobení své další vánoční dárky a bavit se kolem sebe.

Ostatní dary kategorii „personalizované zapalovač“ by vás mohly zajímat:

Personalizované Zippo Zapalovač pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.