Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované dárek pro dítě nebo kojeneckém věku 1 měsíc


Objevte své dobré nápady na individualizované dárky pro novorozence mezi více než 2000 referencí. Pretty baby dárky nabídnout při narození.
672,86 Kč
639,21 Kč
997,13 Kč

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

V prvních měsících života dítěte je pravděpodobně nejdůležitější. Po několika dnech mateřství, se plně vstoupil do života svých rodičů, když zjistil, že jeho pokoj a životní prostředí. První koupel, první úsměv a první bezesné noci přerušovaný tento jediný měsíc! A často, noví rodiče nebo příbuzní mají zájem u příležitosti této události milník. Výběrem osobní dárek pro dítě 1 měsíc, jste si jisti, vyberte objekt nebo oděv, který se bude dotýkat příjemců srdce a mohou být uchovávány na dlouho.

Mezi naší produktové řady oslavit mensiversaire (nebo moisiversaire!) Z dítěte, najít bodysuits výšivka na zakázku křestního jména nebo legrační zprávy, jako například "Mám jeden měsíc a já jsem (téměř) my nocí! ". Zvolit barvu závitu a písmo a uděláme pro Vás dětské oblečení na míru. A protože víme, že v tomto věku rostou velmi rychle, nebojte se to vyšívaný dárek nebude uložena v podkroví po několika týdnech. Naopak, matka si pamatoval dlouho, jak to bude mít unikátní a připomene mu počátcích žil se svým dítětem od narození!

Co se týče přikrývky, je možné, že vaše holčička nebo chlapeček už padl za jednoho z bodů obdržených při porodu on nebo ona neopustila dodnes. Ale pokud to není tento případ, nyní své narozeniny vytvořit vlastní bezpečnostní přikrývku, která bude s vyšitým jménem a telefonním číslem, aby nedošlo ke ztrátě nebo tak s legrační zprávy nebo roztomilou přezdívku, kterou dal Vaše dítě. Podívejte se také mezi naší vlastní látkou s fotkou a textem. Ona bude doprovázet dítě v průběhu dětství a mohou být také použity k výzdobě svého pokoje v originálním způsobem.

Nabízí osobní dar označit jeden měsíc svého dítěte a mít jedinečné vzpomínky na tohoto jedinečného věku

Když už mluvíme o bytové dekorace, sněhové koule "Baby" přizpůsobit se nejkrásnější obraz vaší dcery nebo váš syn (k dispozici v modré a růžové) přinese jedinečnou dotek a mají tendenci k té místnosti. Originální dárek, nabízejí sněhové koule s obrázkem dítěte při porodu. Takže její máma a táta můžete vidět, jak on nebo ona během několika týdnů změnil!

A pokud máte v plánu křtít své dítě velmi brzy, podívejte se na našich zákaznických přívěsky. Pozlacené nebo masivní stříbrný, krásné šperky s vyraženým jeho obraz a datum a jeho jméno jsou k dispozici. Také jsme vybrali řetězce v délce 25 a 38 cm, aby dokonale ladila k nejmladší. Zde je křtiny dar, který je určitě překvapí šťastné rodiče.

A konečně, na výjezdu z vany, malé dítě vždy potřebuje být v teple. To je důvod, proč nabízíme široký výběr dětských ručníků s kapucí nebo bez něj, přizpůsobit se barevné fotografie a zprávy nebo s vyšívaným textem pro elegantní dárek a kvality.

Rozumí se vám personalizované dárek pro dítě 1 měsíce budete kazit dítě, ale i svého otce a svou matku tím, že nabízí položky mohou udržet, i když už není užitečná pro jejich svazek radosti ,

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.