Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované dítě dárek na oslavu jeho dva měsíce


Offfez pěkné individuální dárek pro své dva měsíce. Vyšívané nebo tištěné dárek s fotografiemi jeho využije a jeho nejlepší portréty.
997,13 Kč

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Vaše dítě bude brzy oslaví své 2 měsíce a chcete-li náležitě oslavit výročí! Tito dva měsíce byly přerušovaný krátkými noci, objetí, úsměvy a slzy a oni většinou byli nejkrásnější svého života. Zda se má udržovat vzpomínku z raného dětství svůj svazek radosti nebo pro zvětšení jeho sbírku kombinézách nebo pražců, budete mít velký výběr nápadů přidělit osobní dárek pro dítě dva měsíce. Pro sami, nebo potěšit mladí rodiče jít dopředu a procházet náš výběr článků nebo vyšívané obrazy.

Doba od láhve nebo kojení je zvláštní čas v dětské vztahu enfant.Elle umožňuje máma tátu, ale také vytvořit zvláštní pouto s dítětem, naučit se objevit, vědět, co líbí nebo nelíbí, co s ním. Tím, že nabízí pěkný bryndáček vyšívané nebo fotografii, uděláte tu chvíli ještě něco jedinečný. Jméno, vtipné zprávy nebo roztomilé dítě obraz bude tento velmi vzácný dar před očima tátou a mámou.

A pokud váš novorozenec přišel těsně před zimou, oceníte získat krásný klobouk, který odpovídal její bryndák. Vyšívané s textem dle Vašeho výběru, bude tato pokrývka hlavy mu pomůže, aby nachladil, a aby to bylo ještě krásnější, než už je!

Vyberte si fotografii dárkový osobním potřebám nebo vyšívané s textem oslavit 2 měsíce své dítě!

Nejštědřejší můžete prohlédnout na straně těla souprav, které obsahují 2 až 5 mincí pro dokončení této dítě, které bude oblékat od hlavy až k patě! Také vyzkoušet pytlů nebo deku okno, které obsahují více než jednu deku vyšívané pantofle, chrastítka pro některé a pěknou tašku, vyšívané také, což bude velmi výhodné pro přepravu záležitosti dítěte. Všechny produkty jsou 100% Velboa pro blaho a pohodlí vašeho dítěte.

Nejkrásnější personalizovaných dárků pro novorozence, který je bezpochyby případ Luxe Cuddle Night. K dispozici v růžové nebo modré, obsahuje spacák, deku (obojí vyšívaný identicky) a plyše. Vše, co je uvedeno v pěkné dárkové krabičce a bude perfektní nápad zkazit malé dítě!

Ať už se jedná o chlapce nebo dívku, zvolit individuální dárek pro dítě 2 měsíce a bavit zároveň jeho otec a jeho matka s tímto memento mohou udržet po dlouhou dobu

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.