Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Oslavte 6 měsíců dítě s originálním personalizované dárek


Nabízí osobní dárek pro 6 měsíců dítěte. Důležitý bod, který bude slaven s tímto vyšitým jménem nebo fotografií dar jeho využije.
997,13 Kč

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Vaše dítě bude brzy oslaví své 6 měsíců. Toto významné výročí v životě vašeho dítěte musí být označen. Ne nutně drahý dárek, ale především o individuální dar, který bude jedinečný, a proto má velkou hodnotu, ale i pro jeho rodiče pro něj, protože on může uchovat vzpomínku na dětství, až vyroste.

Personalizované dárek pro dítě 6 měsíců vám umožní překvapit tátu a mámu. Pro dívku nebo chlapce, objevovat široký výběr vyšívané oblečení, osušky potištěné s fotkou a textem, ale i dekoračních předmětů na svém pokoji jako fotografie sněhová koule nebo vlastní plyše.

Zatímco první zuby jsou asi aby se jejich vzhled, budete sdílet skutečné okamžiky štěstí s vaším dítětem. Miluje hrát ve vaně začne se posadit na několik sekund a máte pocit, více a více zvědavá, sledoval všechno, co se děje kolem něj.

Oslavte 6 měsíců své dítě s vyšitým nebo tištěném individuální dar a označit toto výročí milník!

Pro některé, to je také věk pro spuštění dětské relací plavec. Doporučená mnoho pediatr bude tato činnost umožní, aby vaše dítě cítit velmi pohodlně ve vodě. Bude tedy bát ani nedávejte hlavu pod vodou nebo postříkání, které mohou nastat mu na tváři. Tato setkání umožňují rodičům žít komplice a zábavné okamžiky s jejich maličká.

A pro ty okamžiky jejich manželství byly dokonalé, myslel Gravissimo vymyslet pěkně vyšívané koupelnové skříňky. K dispozici v růžové a modré, to dárkový set obsahuje tašku a vyšívaný lázně pláštěnku a měkký polštářek, která vám umožní změnit vaše dítě před a po svých zasedáních komfortně a bezpečně. Plně houba materiál, toto pole bude doprovázet vás všude, kam jít na bazén nebo na moře, v létě iv zimě.

Pochopil jste, toto výročí je nutností a nabídnout osobní dárek pro dítě 6 měsíců vyplníte celou rodinu! Nečekejte procházet náš výběr originálních nápadů. Tělo vyšívané s čepici a přezůvky uzavřeno přes zábavné bryndák, která se objeví obrázek a legrační zprávu mnohé položky jsou k dispozici potěšit Mami, tati a dítě ... samozřejmě!

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.