Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Osobní dárek pro psa nebo kočku


Nabízí osobní dárek pro vašeho domácího mazlíčka. Medaile pro originální kočku a vyryto jeho jméno nebo obojek s telefonním číslem jsou dárky, které ocení.
321,57 Kč
305,49 Kč
348,59 Kč
313,73 Kč

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Tam jsou téměř 1-1 pet capita na francouzském území. A pro mnohé, jejich 4 nohama společník zaujímá velmi důležité místo ve svém životě a ve svém každodenním životě. To je důvod, proč psi a kočky mají také nárok na jejich individuální dárek pro zvířata

Vaši sousedé nebo dcera právě koupil roztomilý malý pes? Pokud ji již našly jméno, víte, co máte dělat, aby jim nabízejí individuální dar: personalizace náhrdelník s jejím jménem, ​​fotografie nebo telefonní číslo majitele. S naší online editor, tekutin a snadné použití, bude to hračka vyložit své jedinečné stvoření.

Dostanete příjemnou osobní dárek pro zvíře a učinit šťastnou majitel tohoto psa nebo kočku této

Mezi naší produktové řady pro psy a kočky, zvířata také najít medailony vypálit! Hliník a jsou k dispozici v mnoha barvách a různých tvarů (kosti, srdce, kulaté, odznak, ...), tyto produkty jsou dodávány se dvěma typy spojovacích prostředků pověsit velmi snadno na obojek svého chlupatého společníka! Vyberte text, který chcete přihlásit k odběru (jméno, telefonní číslo nebo adresu) na přední a zadní a vyberte původní typ písma pro jedinečný vám líbí a jste zápas! Navrhujeme také k vypálení obrazu, logo nebo symbol pro úplné přizpůsobení.

V medailí kategorie pro zvířata, objevovat také barevné modely, kam budou fotografie vytištěny přesně s jediným podáním a jasnými barvami. S foto medaile visí kolem krku, bude váš pes chodit hrdě. Vezměme si tento nabízet osobní dar pro zvířata na oslavu narozenin svého psa nebo přivítat ho do svého domova!

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.