Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované miminko dárek pro těhotné ženy a dítě


Nabízí osobní dárek pro maminku na její miminko. Jedinečné a originální dárky pro ni a její dítě na tomto důležitém okamžiku jejího těhotenství.
997,13 Kč
240,50 Kč

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Co přesně je miminko? Nenechte přeložit doslova, je to miminko, rodák ze Spojených států, který je organizován před narozením dítěte a kde bude jeho matka ho oslavoval, obklopen svými přáteli (obvykle pouze dívky! ). To je denní doba (snídaně, svačina nebo), kde si můžete vychutnat lahodné pokrmy, budeme hrát zábavné hry kolem těhotenství a hlavně dává dárky pro nastávající matka! Ať už je to pro ni postarat se o to, nebo zkazit své dítě, najít dobrý nápad nabídnout personalizované dárek pro miminko.

Již několik let, tento festival je demokratizovat roste ve Francii, Španělsku nebo Itálii. Tento jeden den bude symbolizovat změnu stavu vašeho přítele žen k tomu matky. Obecně platí, že je to mezi 7. a 8. měsíci těhotenství pro matku je dostatečně fit, ale také dostatečně ujištěn na základě dobrého průběhu těhotenství. Někteří dávají přednost nebo bude mít jinou možnost, než uspořádat večírek po narození dítěte (ze zdravotních důvodů nebo pověry). To funguje!

Muži, samozřejmě táta, se mohou vyskytovat také na party s přáteli. Záleží jen na vás vybrat si, co vám vyhovuje nejlépe! Dárky pro maminku nebo vyšívané oblečení pro dítě, lze si představit všechny možnosti potěšit své přítelkyni, svou sestru nebo svou dceru.

Vyberte si osobní dárek pro miminko a maminku hýčkat a dítě!

Ať už sami organizovat vlastní miminko nebo váš nejlepší přítel, Gravissimo nabízí nápady, jak dát osobní dárek pro miminko a vytvořit vlastní dekoraci! Pamlsky, činnost, drobné dárky vzhledem k hostům, myslet na všechno, aby se ujistil tato událost je úspěch!

Pro výzdobu, je velmi důležité, aby si vybrali téma, barvu spojenou s událostí. Pro usnadnění této volby, je vždy lepší znát pohlaví dítěte vás ve vašem rozhodnutí. Pak už si jen vytvořit svůj osobní dekorace pro událost.

Pěkný osobní fotorámeček pořízením snímku budoucích rodičů, když se narodil bude ideální vytvořit originální atmosféru. Každý, kdo se budou divit, nebo hádat, kdo by chtěl dítěte (RA) nejvíce! také vytvářet dráhy berou vaše téma nebo pěkné obrázky hrnky. Každý host opustí s ní udržet suvenýr tohoto jedinečného dne.

Proč ne vyplnění této originální hrneček s rukojetí vyřezávané pastilek? S obrázkem a textem, tyto tradiční cukroví lze nabídnout svým hostům při této příležitosti. Pochopil jste, Gravissimo je tam, aby ho podpořili jak při přípravě av průběhu Vaší akce a vytvoří perfektní atmosféru, aby budoucí šťastnou maminku!

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.