Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Idea osobní dárek pro spolupracovníka, ženy či muže


Nabídnout jedinečný a originální dárek s obrázkem svých pracovních přátel. Překvapte ho s dárek nápad s pracovní paměti.

Cadeau personnalisé Collègue de travail : populární

402,63 Kč
1 510,55 Kč
348,59 Kč
296,30 Kč
294,54 Kč
250,36 Kč
699,88 Kč
240,50 Kč
456,68 Kč

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Při odchodu do důchodu nebo změna zaměstnání na pracovní kolega, často uspořádat rozloučení popřát mu hodně štěstí na své budoucí povolání nebo pro jeho zasloužené penze. Personalizované dárek pro spolupracovníka bude více intimní a odpovídají vkusu a očekávání dotyčné osoby. On nebo ona bude udržovat vzpomínku z jeho bývalých spolupracovníků!

Personalizované dárek pro pracovní kolega

Touha potěšit vaší kanceláře kolegu u příležitosti jejích narozenin? Objevte naši nabídku, aby ho překvapit s obrázkem a zábavnou zprávu! Rozpočet je jedním z důležitých kritérií pro výběr dárek. Najít levné, ale kvalitní výrobky, abyste se ujistili, aby ho šťastným. To je osobní s fotografií nebo ryté, budeme nutně mít objekt, který odpovídal jejich vkusu a očekávání a na které můžete přidat paměť, do které jste spolu prožili.

Původní objekty pro rozloučení svého kolegy

On nebo ona má rád nové technologie? Proč ne dát PC nebo krycí telefonní shell? Široký výběr modelů je k dispozici buď pro všechny velikosti notebooků nebo pro všechny hlavní smartphone značek. Pro kuřáka, jít na Zippo zapalovače nebo Sarome pro tuto kvalitu, která udrží velmi dlouho. Ryté s původní zprávou, bude to každodenní objekty za ním všude, a on na tebe nezapomenu! Ať už je váš rozpočet a zda je jednotlivec nebo skupina dar, nabízí osobní dárek pro pracovní kolega je velmi originální nápad, pak jděte do toho a procházet náš výběr!

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.