Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Obecenství osobní dárek pro děti, dívky či chlapce


Seznamte se s našimi přizpůsobitelných dárky pro přijímání dítěte. Rytina nebo tisk, nabízejí takové individuální přívěsek s jejím jménem a datem společenství.

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Vyberte si vlastní Communion dárek potěšit své dítě, váš synovec nebo kmotřence. Communion, ať už se jedná o první nebo malá, vyznání víry nebo potvrzení, je významnou událostí v náboženské cestě vašeho dítěte. To představuje svůj závazek k náboženství a osvědčuje se svou rodinou a církevní, přesvědčení a víry.

U prvního svatého přijímání, vyrobené většinou kolem věku 7-8 let, existují různé možnosti, jak nabídnout personalizované dar dívku nebo chlapce. Vybrat pěkný pero s vyrytým jménem a datem konání akce, aby mohl udržet fond vzpomínku na tento významný den. Jeho kmotr a kmotra vybere pro něj šperky sloučenin sortimentu personalizované náramku a fotografické přívěsek a náušnice, které se bude tisknout jako jeden celek s portrétem nebo příjmení. Vyrytý medaile je dar zásadní osobního společenství. Vytvořte rozruch tím, že nabízí odpovídající náramek se stejným rytiny.

Pěstování a jeho slavnostní vyznání víry a společenství, bude váš 12 roky staré dítě, který právě udělal svůj vstup do dospívání těšit na originální trend název řetězu. Na kvalitní šperky, stříbrné nebo pozlacené, můžete vyrýt jména nebo iniciály svého výběru. Také vybrat písmo z možností výběru z více než 60 různých fontů v klasickém stylu, moderní nebo rukopisů.

Pro vaše dítě nebo dospívající, zvolit individuální dárkový společenství

Médium podle vlastního výběru, vytvořit sami originální a jedinečné přizpůsobení. Přidat osobní fotografie, portrét někoho blízkého nebo náboženské ikony a obdivovat přímo výsledek vašeho výtvoru prostřednictvím on-line nástroje, velmi snadné použití. Rodičů nebo prarodičů, začal hledat originální dárky k oslavě potvrzení vašeho syna nebo dcery.

Kromě tradičních myšlenek, jako růženec, modlitební knihy nebo náboženské medaile, můžete doplnit váš dar společenství s ozdobnou objektu. Ubrus, plexisklo nebo foto rámeček může být moderním prostředkem k reprodukci své osobní fotografie, rodina portrét nebo náboženský symbol ikona jeho závazek k církvi. Na všech těchto dekorativních předmětů, můžete vložit text, zprávy, modlitbu a datum.

Chcete-li uspořádat tuto akci, lofty vyřezávané dražé, čokoládu nebo mandle. K dispozici v různých barvách, zavolat své přízeň malých krabiček, které lze přizpůsobit přední a zadní s obrazem a textem. Vizualizovat přímo vykreslení Vytváření a v případě potřeby upraví k dosažení dokonalého výsledku. Objednat vždy v množství 100 g a míchat různé barvy a typu kosočtverce vytvořit jedinečný a originální dekorace ve vaší rodinné události. Každý z vašich hostů bude potěšením přijít pryč s takovými cukroví, jak krásné na pohled jako lahodný ochutnat!

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.