Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované dárkové soustrast nikdy nezapomenu


Potřebujete dárek pro smrt příbuzného. Nabízí osobní dárek s fotkou a krásné poselství rozloučit. Svérázné dárky, které nebudou zastavit slzy.

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Ztráta milovaného člověka je vždy těžké žít. Ať už je to starý smrti, zmizení které následovalo po dlouhé nemoci nebo nastala po vážné nehodě, to není nikdy snadné pro rodinu a blízké přátele žít tyto okamžiky bolesti a smutek. Vaše přítomnost, budou slova útěchy a osobní pozornost, aby tyto okamžiky, o něco méně těžké projít. Výběrem kondolenci osobní dárek, můžete jim nabídnout možnost zachovat jedinečnou památku své milované přes jeho nejlepší portrét vytištěné na médiu podle svého výběru.

Jakmile je milovaný pryč, vzpomínky na chvíle strávili společně se pamatoval. A podporovat a pomáhat svým blízkým v jejich zármutku, nic takového pěkné fotografie suvenýr na podporu jakosti jako břidlice fotorámečku nebo skla reprodukovat. Pošlete své soustrast se svými přáteli a rodinou výběrem kondolenci osobní dárek.

Pozůstalým bude potřebovat veškerou svou lásku a svou přítomnost v těchto nešťastných dnech. Zda den pohřbu nebo visí v následujících týdnech, bude s nimi, a umožnit jim, aby se s nimi krásný portrét milované.

Nabízíme kondolenci dárek personalizované s fotkou milovaný zmizel

Vyjadřovat sympatie díky novým a jedinečným fotografickým objektem, že váš přítel nebo vaše maminka lze instalovat ve svém pokoji nebo v obývacím pokoji. Přemýšlivý a elegantní dárek, aby mu pomohl dostat se přes tento život. Kromě tradičních květin umístěných na hrob v den pohřbu, nabídnout těm, kteří zůstali nezapomenutelnou vzpomínku na zmizelé osoby.

Můžete si také vybrat foto rámeček pro instalaci hřbitov můžete v průběhu času měnit a opotřebení. Chcete-li přizpůsobit s obrázkem, portrét a křestní jméno a datum, za velmi originální a unikátní objekt, který bude ctít památku milovaného jedné strany příliš brzy.

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.