Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Dárkový nosič přizpůsoben pro originální dekoraci


Přátelé přesunout do nového domova a je to skvělá příležitost na party! Nepřijeli s prázdnou a vybrat si jeden z našich individuálních darů na stojanu, abyste se ujistili, aby byly šťastné a pomoci jim zdobí svůj domov s originalitou.
943,08 Kč
848,77 Kč
456,68 Kč
388,18 Kč
618,81 Kč
213,48 Kč
429,66 Kč
375,61 Kč
402,63 Kč
362,37 Kč

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Pro své přátele, kteří si právě zakoupili nový domov, že je čas jít hledat personalizované dárek pro stojanu! Vybrali městský byt nebo dům v zemi, jste si jisti, najít objekt deco konstrukce nebo praktickým doplňkem, který už nemohou stát, když se pohybovali zejména z toho důvodu, že bude vytištěn s fotografií nebo symbol jejich image a doprovázen osobním vzkazem!

Tah, je-li doprovázena rozsáhlejších prací je často synonymem s únavou a dlouhé pracovní dny. Takže mladý pár, který se přestěhoval je velmi rád, že konečně bydlet ve svém domě. Ale někdy nemají čas nebo rozpočet zdobí ji, jak si přejí, nebo přidat více osobní kontakt.

To je místo, kde váš dar nápad přijde na setkání s přáteli, nové vlastníky pěkný byt! Brýle s vyrytým svými iniciálami nebo jejich obrazu prostřednictvím vyšívaného prádla (osušky, plážové nebo šat) nebo originálních fotografií a designu rámců, široký výběr přizpůsobitelných položky jsou k dispozici na našem internetovém obchodě pro vaše potěšení.

Zaručujeme rychlé a spolehlivé doručení do vaší osobní dar budou dodány včas na Kolaudační párty svými přáteli nebo vaše sestra. S flexibilními způsoby dodání, opozdilci jsou uloženy! Nabízíme dodání do 24 hodin pomocí volby Chrono.

Personalizované Kolaudační párty dárek přinese osobní dotek k výzdobě domu

Ať už potřebujete originál nebo vtipný nápad pro mladý pár, skupina přátel, kteří právě nastěhoval v jednolůžkovém pokoji nebo váš bratr, který právě opustil hnízdo, procházet náš výběr a najít neobvyklý dárek, který bude ohlašovat toto nové bydlení a nový začátek.

Muž nebo žena, je pro každého něco a přizpůsobení můžete vytvořit osobní položky, ať už jsou užitečné nebo by měl působit jako talisman pro toto ubytování!

Foto mat, prkénko na vaření, vtipný název ulice nebo přizpůsobené hrnek na Gravissimo.fr, jste jisti, že najít osobní dárek pro stojanu z těch, které miloval. Ať už dekorační předmět pro místnosti nebo v koupelně, nebo kuchyňské nádobí s obrázkem tištěné nebo s vyrytým textem, zvolit a za pár dní dostanete svůj jedinečný dárek.

A pokud jste organizátor tohoto festivalu, tak proč ne vytvořit vtipné obrázky z drobných dárků, které si hosté mohou vzít suvenýr svého Kolaudační párty? Magnet na lednici přes klíčence, všichni vaši přátelé budou mít vzpomínku na inauguraci svého nového domova a tento nezapomenutelný večer!

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.