Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Chvalte své dítě s osobním dárkový certifikát


Nabízí přizpůsobitelné dárek pro promoci a akademický úspěch svými přáteli a blízkými. Svérázné dárky personalizovat s fotografií, rytí nebo tisk.

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Absolventský je vždy významnou událostí pro jednotlivce, ale i pro jeho rodinu. Zda maturity, licence, master nebo diplomové práce, měl by tuto událost oslavit tak, jak má. To může být slaven s rodinnou večeři nebo velkou párty s přáteli, ale ve všech případech, musíme se podívat na dárek nápad poblahopřát nové absolventy! S naší nabídce dostanete personalizovaná dárek pro absolventa neobvyklé a jedinečné.

osobní fotografie, vzpomenout na dlouhé hodiny studia, legrační textu, všechny nápady jsou dobré si představit vlastní objekt, který vám vyhovuje. Vaše dítě strávil hodiny studiem předat svou jízdu nebo jeho zásobník. Nyní chcete mu poblahopřál za veškerou snahu se již uskutečněných v posledních měsících. Tak si vybrat jí trochu osobní pozornost. Užitečná nebo dekorační předměty, které mohou obdivovat každý den myslet na tebe a jeho velkolepý úspěch!

Personalizované dárek pro absolventy vysokých škol, které budou vybrány podle jejich vkusu a vášně. S více než 2000 dárky k dispozici, ujistěte se, že najít myšlenku, že bude létat. Pro dívku nebo chlapce, dospívajícího nebo mladého dospělého, procházet náš kategorie a objevovat mnoho objektů k personalizaci s osobním obrazem a zprávy.

Nabízí osobní dar mladého absolventa, který právě složit zkoušku

Veškeré práce si zaslouží odměnu, pak se po několika měsících tvrdé práce, váš nejlepší přítel, ať už získal licenci nebo diplomové práce je nejšťastnější učení úspěch v závěrečné zkoušce. Doprovázet štěstí v tomto a vyberte osobní dárek za kompliment! Použijte svůj nejlepší portrét nebo fotografie svých přátel a přidat hezké poselství blahopřání. Během několika minut můžete vytvořit jedinečný dárek a image ona nebude chtít být odděleny!

Vaše dcera právě získala její ošetřovatelské titul? Dejte jí krásný vyryto pero nebo značka Swarovski Parker. Nikdy ho opustila a budou velmi rádi jej používat každý den v jeho novém zaměstnání.

Vysoká škola Student, který prostě musel její zásobník jistě potěší své nové vlastní pláště pro svůj smartphone, ať už jde o iPhone, Galaxy nebo Sony Xperia. PC foto Kryt mu umožní chránit svou milovanou laptop. Myšlenka tohoto geek, který bude apelovat na mladého muže s mladou ženou, bez ohledu na věk

Získání diplomu nebo úspěch v zkoušky je důležitým momentem v životě každého z nich. Jedná se o důležitý krok, změna nebo stránka je zapnutý. Ať už na konci střední školy, začátek nezávislosti, zadávání horní nebo dokončit studia na trhu práce, všechny tyto události musí být označen bílým kamenem. Proto Gravissimo nabízí skvělé nápady potěšit své blízké, zatímco emoce. Přizpůsobte si s osobním obrázkem a textem objektu dle vlastního výběru a překvapí ty, které máte rádi chválou na originálním způsobem.

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.