Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Osobní dárek s logem firmy na akci


Nabídnout jedinečný a originální obchodní dary svým zaměstnancům za události nebo Vánoce. Vaši zaměstnanci budou potěšeni najít firemního loga na své dary.
321,57 Kč
294,54 Kč
250,36 Kč
510,72 Kč
459,65 Kč
699,88 Kč

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Zvolit individuální dárkový společnost nabídnout jedinečný suvenýr svým zaměstnancům, zákazníkům a dodavatelům. Pro kvalitní obchodní dárek, vybrat Gravissimo linku Marseille malých a středních podniků prokázal odborné znalosti a zkušenosti mnoho let v oblasti personalizace rytím a sublimací. Více nedávno, mladá firma získala nové výrobní jednotky k provádění výšivky a tisk (UV, fotografické, samolepky ...), rozšířit svůj sortiment a nabídnout více než 2000 nápadů pro individuální dárkové podnikání úspěšné.

Ať už jde o Vánoce, výročí vaší společnosti nebo přivítat nově příchozí příležitosti, aby obchodní dary jsou početné po celý rok. Pro muže a ženy, objevovat myšlenky smíšené nebo určené všem, abyste se ujistili, aby byly šťastné a nabízíme objekt mohou využívat při své každodenní práci!

Pro ženu, vypadají z naší zrcadla nebo dveří personalizované tašky s firemním logem a iniciálami nebo křestním jménem Madame. Můžete zviditelnit své podnikání a zároveň nabízí praktické a užitečné položky pro ženy, které pracují s vámi.

Blahopřát své zaměstnance nebo poděkovat svým zákazníkům nabízejí individuální firemní kvalitu dárkovou

Pro muže, dívat se mezi našimi noži nebo značky Parker Pen pro dárek stylové a praktické věci. Žádné další reklamní dobroty, které bude hýčkat po několika dnech, Gravissimo nabízí produkty vybrané pro jejich kvalitu mezi hlavními značkami, které byly uznány v jejich sektoru. Provést volbu kvality a těží ze skvělé ceny kontaktovat náš obchodní tým. Můžete požádat o citát z každého z našich produktových listů. Do 24 hodin, dostanete cenovou nabídku, šité na míru vašim potřebám za nejlepší cenu. Náš obchodní tým je Vám k dispozici odpovědět na vaše otázky a upravit nabídku dle Vašich požadavků.

Gravissimo rovněž nabízí levné předměty myšlenky nabídnout své nejlepší zákazníky nebo své dodavatele. Vlastní jednotlivě nebo ve velkém množství, přičemž každý z těchto objektů bude provedena s péčí náš produkční tým Marseille.

Firemní logo bude klesl na mnoha médiích. Telefon shell (iPhone, Galaxy, Xperia, ...) přes leptané dražé nebo počítačových nálepce se vstoupit barvy vaší společnosti v životech nás všech a zvýraznit svou značku.

Chcete-li uspořádat akci na oslavu konce roku nebo výročí vaší společnosti, zvažte kulinářské dílny! Trendy, tyto dílny umožní svým zaměstnancům strávit příjemný čas společně a sjednocující. Přidat se k této události předložit originál pak mohou udržovat: zástěru vyšívaný nebo tištěný s logem a názvem každého z nich.

Konkrétnější a praktický způsob, jak každý den, vytvořit fotografii hrnek s logem firmy spolu s USB klíč, vždy nepostradatelným doplňkem pro každodenní práci. Pochopil jste, podporuje pro své profesionální kraj oplývá události a uspokojí zákazníky, zaměstnance a dodavatele, bez ohledu na rozpočtu chcete vyhradit pro tuto příležitost

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.