Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Dárek personalizované dívka, rodu nebo dítě narozeniny


Objevte své dobré nápady na individualizované dárky pro dceru. Romantické a jedinečné dárky, aby ji potěšit s fotkou nebo malý poselství lásky.
321,57 Kč
402,63 Kč

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Gravissimo navrhuje nabídnout osobní dárek pro dceru k narozeninám oslavit příští Vánoce či slaví křest. Tyto rytiny, vyšívané nebo tištěné fotografie vám umožní potěšit dívku, teenager, dítě nebo dítě. Klíčem k úspěchu je, že tento neobvyklý dar je ženský a dívčí pro tvrzení, že všechny mladé ženy ve svém životě!

Pro někoho ve věku 5, 10 nebo 20 let, ujistěte se, že zde najít osobní dárek pro dívku, která zaplní. Ať už amatérské módy a pěkné oblečení, hudbu a dekorace design pro svého pokoje nebo bytu, procházet náš oddíl najít originální dárek nápad a trend, který ho potěší a poskytne mu štěstí.

U křtu nebo porodu, dát této roztomilé Deka vyšitý růžovou nebo tělový zábal po 5 kusech bavlny pro pohodlí novorozence. Můžete také oznámit narození svého holčička výběrem tento hrnek personalizované s hezké růžové téma narození. Stačí se jen přidat nejkrásnější fotografii vašeho dítěte a odeslat tento moderní pozvání na váš nejbližší rodinu!

Když vyroste, může dítě nosit tričko s obrázkem své oblíbené hvězdy nebo jeho oblíbeného superhrdiny! Vytvořit sami na míru oblečení pro vaše dítě. Naše textilie jsou přizpůsobené polyesterové sublimaci. To znamená, že obraz je přímo impregnován do materiálu prostřednictvím vysokého tlaku teploty. Takže nehrozí, že tisk je poškozená nebo roztřepená v průběhu času. Váš kvalitní triko zůstane jako nová po dlouhou dobu. A to za nízkou cenu a více!

Nabízí osobní dárek pro dospívající dívky, nebo dítě na jeho narozeniny

Ve svých 12 let za jeho 16 let, bude teenager zapůsobí svým neobvyklým dárek nápad! Plexi stůl s HD vytisknout snímek o ní se svými přáteli mohou přicházet a ozdobíme moderním a elegantním stěnami svého pokoje. Můžete si také vybrat ilustraci své vášni pro koně, tance či hudby.

Vaše dcera, v plném krizi dospívání, budete slintat a vaše vztahy mohou být obtížné. Výběrem nabídnout vlastní objekt, jen aby byla šťastná, nebo oslavit zvláštní událost, budete dokázat, že navzdory tomu, co si myslí, víte, a vy poslouchat, když mluví! Takže když jste mluvil, že spadla svůj nejnovější smartphone, a to téměř zlomený, okamžitě myšlenka nabídnout vlastní shell v Gravissimo! Odolný a je k dispozici v mnoha barvách a modelem, iPhone nebo Samsung pro Photo trupu jí umožňují chránit její telefon a zároveň nabízí jedinečný styl.

Pokud váš přítel je pár, ho spálit povlečenou přívěšek zlato nebo mincovní stříbro s obrázkem ji s jejím milencem. Neměla ho opustit a nikdy zapomenout, že jste přítelem ve zlatě!

Když odejde z hnízda jít studovat nebo žít s jeho milovanou, Vaše dítě se nyní stala mladá žena, bude potěšením obdržet ubrus nebo brašna s obrazem svých rodičů nebo ji miminko. Protože v hloubi duše, ona bude vždy vaše holčička!

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.