Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované dárek pro zpět do školy pro vaše dítě


Naše nápady dárky pro nový školní rok. Personalizované dárek je ideální pro úspěšný školní rok.

Cadeau personnalisé Rentrée des classes : populární

348,59 Kč
402,63 Kč
672,86 Kč
639,21 Kč
348,59 Kč
294,54 Kč
250,36 Kč
1 024,15 Kč

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Nový školní rok je vždy důležitým momentem v životě dítěte. Rodiče jsou stejně dychtivě jako jejich potomků za první den. Chcete-li označit tento každoroční událost, proč ne dát osobní dárek k vaší nové škole?

Nový rok začíná! To odešel do zad do roku 2019. tříd Ať už je vaše dítě ve školce, základní, střední školy, vysoké školy nebo dokonce vysokou školu, jdete koupit jí nějaké školní pomůcky, i když většina z nich jsou poskytovány školou. Tento případ tužka je základním prvkem pojiva pro uložení tužky a pera. Získat obraz, který odpovídá jeho osobnost tak, že to jde, že veselá. Personalizované dárek pro nové školy volby, které ovlivní všechny školní věkové skupiny ale především ty větší, je pero (pero nebo tužku) s vyrytým textem, který půjde přímo do srdce.

Přizpůsobení školní rok pro Vaše dítě!

Pro nový školní rok, Gravissimo nabízí více osobní dar, který bude doprovázet vaše dítě skrz jeho školní docházky. Vaše batole může prohlížet své oblíbené sporty na jeho sportovní tašce, bude podporovat jeho činy. To bude mít jistotu, mají jedinečnou batoh s obrázkem ke svému obrazu a prosazovat jeho osobnost. Díky vysoké škole začíná odpovědnosti. Bude potřebovat peněženku nebo kabelku za udržování svou navštívenku jídelny nebo přepravního když chodí do školy autobusem. Viz každý den známý obrázek ho uklidnit po celý den. Ve věku komunikace, spousta mladých lidí, kteří již mají mobilní telefony. Chcete-li prodloužit sladké vzpomínky na dovolenou, bude obraz skořepiny nebo krytu telefonu činit i nadále snít. USB flash disky jsou všichni stejní, upravit ji, jste si jisti, že vaše dítě již zaměnit s tím spolužákem.

Gravissimo nutně personalizované dárek pro zpět do školy pro vaše dítě, které jej činí jedinečným k němu.

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.