Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Nabízíme individuální odchod do důchodu dárek ke starší kolegy


Naše představy o dary pro přizpůsobení k odchodu příbuzného nebo přítele. Nic podobného se pobavit a ukázat svou náklonnost.

Cadeau personnalisé Retraite : populární

213,48 Kč
181,46 Kč

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Ústup je nepochybně jedním z velkých okamžiků života. Tato speciální akce nabízí nové příležitosti a volný čas soustředit se na jeho rodině a jeho vášním. Na oslavu tohoto důležitý moment, nic podobného personalizované dárek pro odchod do důchodu.

Chcete-li nabídnout zábavu a originální dárek při příležitosti odchodu přítele nebo kolegy? Vyberte si ze široké škály přizpůsobitelných dárků dle Vašeho přání. Chcete-li nabídnout elegantní dárek pro muže, jak se o značkové pero s vyrytým jménem nebo iniciály štěstí příjemce? Pokud hledáte pro užitečný dárek, obrátit se na lehčí, na jídlo zásobníku nebo krytu pro vlastní notebook.

Odchod do důchodu, velká příležitost nabídnout personalizované dar

jsou také velmi praktické při jejich skladování paměťové boxy nebo šperkovnice. Kryt může být volitelně fotografie nebo zprávy a vytvořit tak krásný osobní dárek pro odchod do důchodu ženy. Ostatní jednodušší podpěry jsou k dispozici pro vytisknout fotografii, jako je termo hrnek, podložku pod myš nebo rohož.

Protože konec životnosti otevře vaše vyhlídky, bude taška přes rameno vítán, a to zejména v případě, že je potažena personalizované fotografií, nádherný západ slunce nebo orientační bod příklad. Ze stejného důvodu bude ručník zdobené idylické pláže přinést sen a uniknout do osoby, kterou chcete oslavit. Kuřáci ocení doutníkový ořezávač nebo doutníku sklep přizpůsobitelné. A samozřejmě, nadčasový personalizované Zippo zapalovač bude také šťastný.

Na druhou stranu, pokud chcete, aby dárek pro svého šéfa Deco nebo kolegovi, který opouští společnost, objevovat fotorámečku nebo stolní obrazu plátno. Vyberte fotografii, kterou chcete přenést na plátno pomocí tiskového procesu s vysokým rozlišením. Všechny tyto předměty, a mnoho dalších, jsou originální dárky, aby vyhovoval všem rozpočty. Objednat nyní svůj osobní dárek pro odchod do důchodu mezi Gravissimo.

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.