Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Senior osobní dárek pro vašeho dědečka nebo mámou


Připomeňte mu dobré vzpomínky s osobní dárek s fotkou ze svých nejlepších vzpomínek s vámi, jeho rodina a kamarádi z dětství.

Cadeau personnalisé Senior : populární

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

To může být složité najít to, aby vyhovoval prarodiče nebo přítele více než 60 let. Gravissimo navrhuje nabídnout osobní dárek pro rodinu z našeho širokého sortimentu dostupných výrobků. Takže jste si jisti, aby ho rád, protože je tento objekt ojedinělý, tištěný nebo ryté s fotkou a zprávou, aby mu připomínat mnoho vzpomínek.

individualizované dárky pro seniory

Podívejte se na naše představy o originálních předmětů za nízké ceny! Ať už je váš rozpočet, můžete najít levný dárek koupit pro starší osoby, ať už je to muž nebo žena.

Pro seniory, kteří mají rádi dekor, nabídnout jim některé z našich stoly fotografií, hodiny nebo polštář. Personalizované s fotkou své skupiny přátel nebo rodiny, stanou unikátních předmětů a naplněný láskou. Vaše babička miluje vařit, co je lepší, než nabídnout mu zástěru nebo hrnek s obrázkem vnoučaty na čaj. A váš děda, který se nachází v domě s pečovatelskou službou, nabízejí křišťálově rámeček s fotografií svých dětí a vnoučat vyzdobit svůj pokoj.

Dejte vedoucího personalizované dárek k Vánocům

Všechny možnosti jsou dobré koupit osobní dárek pro rodinu. K narozeninám, k Vánocům, pro odchod do důchodu nebo babiček nebo dědečků stran, musíme to bude dělat jejich den.

S naší asistentka přizpůsobení, zábavu a intuitivní, můžete vytvářet a představit sám sebe to budete nabízet. Přidejte svůj obraz tam, přidat efekt nebo vrstvu a pak napsat poznámku. Můžete si vybrat font, velikost textu a chuť. Opravdový originál a přizpůsobené dárek pro někoho drahá své srdce!

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.