Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Sublimace osobní dárek s barevnými fotografiemi


Spadnout na individuální dar sublimací. Zástěra, nebo hrnek Foto polštář ozdobí váš domov s originalitou. Tyto fotografie dárky vám nabízejí vynikající výkon v průběhu času, což je ideální potěšit dítě, muž nebo žena.
862,01 Kč
267,52 Kč
294,54 Kč
213,48 Kč
456,68 Kč
388,18 Kč
1 132,24 Kč
962,40 Kč
348,59 Kč

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Sublimace je technologie byla použita k přizpůsobení většinu fotografické dárky, které nabízíme. Sublimovat osobní dar vám souhrn oslnivých barev a vynikající stabilitu v průběhu času. Na fotografii hrnek přes zakázkový podložky nebo podložky pod myš, mnoho substráty lze přizpůsobit sublimací. Gravissimo plně využít potenciálu jednotlivých položek, které nabízíme. Za tímto účelem jsme v neustálém hledání pro zlepšení, aby vám co nejlepší výsledek a nejvyšší možnou kvalitu.

Sublimace se dosáhne tlakem vysokoteplotní části listu papíru, který obsahuje svůj výtvor, původní produkt je bílý. To znamená, že barvy vašeho stvoření jsou impregnovány přímo do materiálu, vytvářet žádné překrytí nebo příspěvek a umožňuje připevnění velmi dlouhodobou barvu. Mnohé materiály mohou být dotčeny touto technikou: hliník, textilu nebo plastu. Více než 1000 různých produktů jsou nabízeny v rámci tohoto procesu, že naše týmy dokonale zvládnout za více než 7 let.

Vyberte si osobní dar sublimovanou předvést všechny své rodinné fotografie

Výběrem osobní dar sublimovanou, máte zaručeno, že obdrží kvalitní a původní objekt pro každodenní použití, nebo vyzdobit váš domov. Fotografie jsou srdcem našeho života dnes, s využitím smartphonů a rozvoj sociálních sítí a dalších fotografických aplikací. Bohužel, velmi často tyto obrazy zůstávají virtuální a odejít rychle zapomenuta. Tisk snímků na originálních materiálů a předmětů denní potřeby vám umožní oživit! Pít kávu do hrnku s potiskem posledním obrázkem svých dětí nebo se projet na oběd v polední boxu, jehož víko je suvenýr z poslední dovolené a zkušenosti jedinečných momentů sdílením tyto fotografie se svými přáteli a kolegy!

Váš telefon nebo tablet shell bude také schopen zobrazit jedinečný vzhled tiskem ve vysokém rozlišení obrázek, logo a text dle vašeho výběru. Tyto osobní dary osloví mladé i starší. Váš syn se právě vrátil v mladistvém věku budou rádi ukázat svůj styl prostřednictvím svého iPhone případu nebo jeho nového singlu tričko! Pokud jde o vaše babička nebo tvé matky, bude se unaví víc obdivovat všechny své vnuky nebo své dítě právě narozené, na dřevěném fotorámečku nebo na jeho nové kapesní zrcátko nebo náramek.

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.