Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované dárek medvěd nabídnout sportovní fanoušek


Ať už jste fanoušek fotbal, basketbal, rugby, tenis nebo házená, nyní naše dary přizpůsobit barvy vašeho týmu s názvem, logem a číslem.

Ostatní kategorie, které by vás mohly zajímat:

Tvůj malý bratr, váš přítel nebo váš táta je velkým fanouškem sportu? Nemá chybět žádnou hru v televizi, dělat jeho jogging každé ráno nebo se podílet na všech soutěžích v této oblasti? Miluje fotbal, ragby, házenou nebo atletiku, ho rád, letos s osobním darem podpořit! Na oslavu svých 20 let, 40 let, Valentýn, Den otců, nebo jen proto, aby byl šťastný, jít na jeden z našich individuálních a originálních objektů na sportovní téma.

Ve své téměř každodenního tréninku, on potřebuje tašku! Poté, nahradí svůj starý model, který se táhne již několik let s vlastní sportovní tašce! vysoce kvalitní tištěné nebo vyšívané s obrázkem s textem, bude dárek pro sportovce obšťastnit. Tento model s fotkou bude ideální pro ženu. Přidejte svůj oblíbený fotbalista doprovázena vtipnými hláškami podporujících ho do posilovny tréninku! Vaše přítelkyně nebo vaše maminka nebude mít žádné výmluvy, chybí třídu! K člověku, naší krásné sportovní taška vyšívané, k dispozici ve 3 barvách, je silný a dostatečně velké, aby objemné případy. Vyberte písmo a barvu dle vašeho výběru pro vložení jména svého oblíbeného ragbyového týmu!

Vytvořit vlastní dar a přizpůsobené pro vaše sportovní přátelé a příznivci fotbalového týmu a rugby

A na ozdobu tento krásný sportovní tašce, podívejte se mezi našimi ručníky a trička mikrovlákna. Tento materiál je ideální pro sport, pro značnou odolnost vůči po více myje a velmi rychlé schnutí. A konečně, pěkný toaletní kit nebo make-up kit doplní paletu dokonalou podporu. Sklouznutí v tašce ženy nebo dívky, ona bude přizpůsoben potřebám zákazníka pomocí fotografie nebo logo a zprávy vytvořené na míru.

Ale pokud jde o podporu nemusí nutně znamenat, že sportovní, jsme také myslel na ty, kteří dávají přednost sledovat jejich oblíbený sport v televizi, ačkoli pohodlí své pohovky! Pro ně pěkný dárek dekor s ubrusem nebo plexi, může přijít zdobí stěny obývacího pokoje. Během hodin prohlížení, váš manžel může obdivovat fotografii týmu, jedinečný okamžik jako vítězství poháru nebo mistrovství nebo jen znakem klubu. Váš výtvor bude rovněž k dispozici na různých médiích, jako je telefonní skořápce, jeho krycí PC nebo podložka pod myš!

Váš přítel nebo sport, nebo jen fanoušek, určitě najít osobní dárek pro medvěd, muž nebo žena, která učiní ho šťastným. Pěkná USB vyryto na výročí své přítelkyni či obraz houbou náramek chválit své dítě k úspěchu ve škole, výběr je široký jako o možnostech přizpůsobení. Pro vaše potěšení ... a ona!

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.