Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované visací zámek ryté nebo tisku společně s obrázky + Text


Nabízíme individuální zámek s vaší fotkou a vaší zprávy vyhlásit svou lásku. Originální dárek! Custom visací zámek vám umožní cestovat s suvenýr fotografií nebo skrýt vaše tajné poklady.
Řazení: cena - popularita

Zde je levný dárek, který bude svádět milenci a romantická z vás! Pokud plánujete cestovní útěk nebo svatební cestu, dopřejte jednoho z těchto vlastní visací zámek s fotkou vašeho vztahu. Doprovázet svoji tvorbu textu: vaše první dvě jména + datu konání) a voila! Během několika okamžiků, kdy jste již vytvořili osobní dárek, který si můžete vzít během vaší příští dovolenou.

Ať už je váš cíl je ostrovní ráj nebo krásné ulicích Benátek, vzít s sebou toto Love Lock a užijte si dovolenou v blízkosti mostu používat tento symbol a pečeť svou lásku na skvělýho místa. Udělat slib věrnosti být milován tímto symbolickým gestem a velmi ocení zamilované páry. Jakmile závislý na plot nebo zábradlí, bude se jen hodit klíče do vody. Vaše láska bude navždy uzavřeny v tomto magickém místě ... a ve vašich srdcích!

Custom visací zámek s fotografií, můžete přidat nějaké barvy a osobnost to někdy smutné a studené objektu. Ať už jej používáte k zavěšení na mostě na druhou stranu světa, nebo jako dekorační předměty ve vaší domácnosti, je nutné najít své štěstí mezi naší kolekce!

Dejte romantický dárek s osobním lásky Visací zámek s fotkou

Obraz visací zámek je stále velmi oblíbený u párů, které jejich společný život trval několik měsíců nebo mnoho let, tam je vždy dobrou příležitostí říkat "Miluji tě." Valentýn, výročí nebo angažovanost, jít na to individuální dar a překvapit svého miláčka (e) tím, že poskytuje stejný zámek vás. Vy všichni oba mohou pověsit klíče nebo použít k utěsnění box, který obsahuje vaše tajemství nebo váš drahocenný šperky.

Užijte si rychlé dodání a francouzský implementaci vás potěšit s fotografickou dárek za nízké ceny! Objekt, který může být užitečný, dekorativní nebo prostě nese romantickou zprávu. Pospěšte si vybrat z různých modelů a vidět váš partner tvář rozsvítí zjistil, že tomu tak je originální a plný pocitů!

Ostatní dary kategorii „personalizované šperky“ by vás mohly zajímat:

Custom visací zámek pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.