Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Rám Custom Tile tisku společně s obrazu + Text


Seznamte se s našimi zakázku kachlová rámy s fotkou a zprávou. Ideální dárek pro jedinečnou výzdobou.
Řazení: cena - popularita

Dlaždice obraz je originální způsob, jak vzít rodinné portréty nebo dovolenou vzpomínky. Je to opravdu pro tisk obrázků na dlaždici, aby to tak působivý jako krásné dekorativní předmět. To znamená, hosté budou jistě zvědaví na své krásné fotografie na médiu neobvyklé.

Vlastní dlaždice foto rámeček je dodáván v několika formách. Obdélníkový tvar je určen například pro příjem snímků krajiny nebo míst, které poznamenaly svou dovolenou. Tvar srdce může být použit k podpoře svatební fotografii nebo obrázek prvního dítěte. Chcete-li získat rodinu pohromadě v rám obrazu vlastní dlaždice, můžete si vybrat ovál. Jsou to návrhy, ale každý může přizpůsobit svou podporu jak uzná za vhodné.

Dopřejte si originální a elegantní položky dekorace výběrem vlastní dlaždice fotorámeček

Tento typ interiérového designu může dělat personalizované dárkové úřad stejně pro dámu pro muže. Nabízíme např malého modelu ve tvaru srdce na váš Valentine na svátek svatého Valentýna. Překvapte svého partnera s rámcem, který je tištěný obraz sebe nebo vašeho vztahu v zábavném a neobvyklé situace. To může učinit život jasnější den, když jsou oči nýtované na tomto známém klišé. K narozeninám nebo vánoční dárek personalizované také bude dělat.

I když je zvykem nabízet pero nebo poznámkový blok během výměny dárků v kanceláři, proč si vybrat tento typ výzdoby? Bude to dar, který bude podporovat úřad jistě náladu příjemce při práci. Obraz jejího mazlíčka nebo být drahý, aby ho lze vytisknout na něm. Tudíž, navíc personalizovat svou pracovní plochu, bude jistě najít dobrou náladu pouhým pohledem ji.

Další dárky kategorie „Vlastní foto rámeček“ by vás mohly zajímat:

Photo Frame Custom Tile pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.