Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Kameninové dlaždice a zakázkové tištěné s fotografiemi


Přizpůsobte dlaždice v kuchyni, vaši koupelnu nebo zadání s fotografií.
Řazení: cena - popularita

Sotva Vánoce a Silvestr to minulost, která je již na obzoru pro nové významné události: Valentýna, výročí svého milovaného člověka (y), vaše děti nebo možná jeden vaše první setkání ... Jak mezi svými usneseními za rok, jste se dopustil (e) především potěšit své blízké, proč ne překvapit je s osobním darem? A na toto téma letošního roku, třeba v této oblasti je bezesporu zvyk dlaždice.

Jak už název napovídá, tento typ tašky je vyrobena speciálně pro dekorativní cíl, který je v současné době jedním z moštů v dekorativním dárek nápad. Princip nemůže být jednodušší: jako inspirace, přidat fotografii, obrázek, báseň, text, iniciály, a všichni budou vytištěny na jiný nosič dat, takže to jde zdobí jeden z oblíbená místa z vašich příbuzných (sprchový kout, kuchyně, ložnice a dokonce proč ne záchod nebo po schodech!).

Pro jedinečnou výzdobou ve vaší kuchyni, vyberte fotografii vlastního dlaždice

Tyto objekty jsou skloňovací podle citlivosti každého tvaru srdce (ideální pro milovníky tranzit nebo neo-rodiče!), Ovál, čtverec, obdélník atd. Stručně řečeno, bez ohledu na vaše touhy a vaše nálady, je možné vytvořit si vlastní dekorativní předmět našeho nástroje pro tvorbu.

Na Valentýna, jděte do toho a nabízejí vlastní dlaždice ve tvaru srdíčko pro dárek za nízké ceny. Zatímco vymalovat vaší kuchyně nebo koupelny, můžete se bavit objednat více kopií, na které můžete tisknout fotografie z poslední dovolené či portréty každého z členů rodiny!

Tak vidíte, ale v každém případě, teď víte, jak příjemně překvapit své blízké originálním osobní dárek pro své strany nebo na Vánoce!

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro vstup“ by vás mohly zajímat:

Custom dlaždice pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.