Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Aktovka děti MŠ Personalizované Photo + Name


Je to zpátky do školy, mít možnost nabídnout mu aktovku personalizovaný se svým jménem nebo obrázkem svého oblíbeného hrdiny.
Řazení: cena - popularita

Vaše dítě potřebuje malý batoh pro své mimoškolní aktivity? Na brašnu pro ni do školky? Při pohledu na sáčku, který by mohl obsahovat všechny záležitosti vaše dítě v postýlce nebo v její chůva? To je příležitost, aby si sami pěkné vlastní pojivo, že dítě, učitel nebo zdravotní sestra rozpoznat první pohled, a že bude chloubou vašeho malého svazku radosti.

Pro kimono či baletní střevíčky ve středu odpoledne nebo několika vrstev, deku a medicíny k rukám chůvou, nabízíme červené nebo zelené batohy, velmi praktické. Takže vaše dítě snadno našly její do šatny nebo chůva nemíchá záležitosti ze svých chráněnců, přizpůsobit klapku, aby byl jedinečný.

Vybrat nejkrásnější portrét vašeho dítěte, ale také to může být názorným příkladem svého oblíbeného hrdinu nebo výkres udělal specificky a přidat text, například jeho křestní jméno. Najdete v našem on-line nástrojů průvodci přidat efekty k fotografii. Jsme věrně reprodukovat svůj výtvor s barevnou sublimační technikou známou které zaručují dlouhotrvající v čase.

Vánoce nebo nový školní rok, nabízíme individuální aktovku pro vaše dítě s fotkou tištěné nebo vyšívané textové

Po návratu z legrace tříd, objevovat naše modely ve tvaru zvířat, na které můžete vyšít jméno vašeho dítěte. Nabízíme modely, jako uklidňující legrační růžového plyšového medvídka pojmenoval Emmu, Nestor loajálního modrého psa nebo kočičku trochu růžové kočička a trendy černou. Velkou Konstrukce těchto darů dokonale imituje zvířata s malýma ušima a stylizovanými nohami. Velmi užitečné se svými kapsami, přihrádkami a ramenní popruhy, mohou snadno obsahovat knihy a sešity své malé školáky.

Budete mít možnost vybrat si mezi pěti barvách našeho syna vyšít text. To může být název vaše batole nebo poselstvím povzbuzení. Již originální, bude to pojivo stane jedinečný. Bude pýchou, kdo bude transformovat a začátek školy v potěšení.

Pokud vaše dítě preferuje dinosaurů, poníky a lvy, nabídnout mu jeden z našich barevných vzorů (zelená, modrá nebo růžová) s malou figurka visí na přední straně. Složený ze dvou kapes pro školní záležitosti, tyto batohy jsou velmi originální. Aby se ještě více jedinečný tím, že přizpůsobení s vyšívaným zprávy v jednom z mnoha barev, které nabízíme.

Přidělit osobní pojivo s fotografií nebo výšivky do školky dětské zadání bude hrát po separaci a mohlo se snadno obnovit své věci. Je také potěšující dítěti tím, že nabízí mu tašku s uměleckými díly, co chtěl, a nenajdete na trhu. Originální dárek pro zpět do školy, ale také k narozeninám nebo k Vánocům.

Ostatní dary kategorii „Custom Taška“ by vás mohly zajímat:

Bag Personalizované Book pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.