Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Custom tištěné nebo vyšívané čepice s obrázkem + Text


Fall pro vlastní čepici s obrázkem a vyšívané zprávy. Originální nápad na dovolenou a na pláž.
Řazení: cena - popularita

Vytvořit originální čepici a odváží jedinečný vzhled s dítě nebo dospělý klobouk, personalizované s fotografií nebo text dle vašeho výběru. Nabízíme přizpůsobení nebo sublimací nebo vyšívání, pro jaký byl kdy vyroben originální a kvalitní. Dopřejte si styl, který vám vyhovuje, jak si přejete úpravou této položky může být nebo reklamní trend.

Foto cap vám umožní zobrazit vaše oblíbené fotografie v humorném stylu nebo trend s logem nebo symbol, který v blízkosti svého srdce. Můžete také přidat text, to vše má být umístěna na oválném prostoru k dispozici na výrobku.

Chcete-li vyšívat klobouk, nabízíme také model, který bude splňovat vaše očekávání. Můžete přidat název, text nebo přezdívku písma a barvou dle Vašeho výběru. S 15 různými barvami a jsou k dispozici 20 fontů, tvůrčí možnosti jsou široké a umožní inovovat a vytvářet klobouk na míru!

Vytvořte vlastní klobouk s fotografií nebo výšivky

La personnalisation est entièrement réalisée en France, dans nos ateliers basés à RUMILLY. Nous vous proposons également des modes de livraison rapides vous permettant de recevoir votre commande sous 24h avec Chronopost ! La solution idéale pour un cadeau de dernière minute ou un besoin urgent.

Vaše přizpůsobené víčko, vyrobené ze 100% polyesteru, je nabízen v jedné velikosti s škrábanec na zadní straně pro úpravu čelenku. Jsi vytváří celkový vzhled také objevil na naše další oblečení pro personalizaci trička, mikina nebo tílko pro ženy s fotografii, široký výběr originálních oděvů a trendů je k dispozici na Gravissimo.

Udělat výběr reklamní víčka vytvořit firemní dárek nebo federovat své zaměstnance během dne "team building". Přidejte svůj firemní logo, se jménem každého nebo jen datu události, a množství pro objednávku vaše vlastní čepice. Budete automaticky obdrží slevu ve výši až 30% pro kontrolu stejného modelu. Není stanovena žádná minimální objednávka, takže profesionálové mohou také objednat jednotku, pokud je to nutné. Pro přizpůsobené cenovou nabídku a přizpůsobili, obraťte se na nás z kontaktní stránce.

Ostatní dary kategorii „personalizované oblečení“ by vás mohly zajímat:

Custom cap pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.