Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované dárky se svými zdobení fotografie do místnosti


Naše individuální dekorace pro místnosti se budete cítit ještě více doma. Rámové polštáře, máte na výběr.

Personalizované dárky pro dům : populární

429,66 Kč
408,17 Kč
429,66 Kč

Trávíme třetinu svého času v ložnici, tak daleko, jak jsme se tam dobře. Intimní prostor par excellence, tento kousek je ideální pro výrobu malé radosti s personalizované dekoraci místnosti. Velmi dobrý dárek pro dítě nebo dítě k výzdobě svého pokoje!

Všechny tyto měkké plyše pro mazlení, uklidňující velké problémy, nebo jen hrát, přirozeně nalézt své místo ve školce. Přijala některou z těchto nepatrných zvířat (krav, králíka, žáby, kachny, opice, jelen, lev, žirafa a tak dále ....) a přizpůsobit košili do jediného deku.

Později, v době svého kapesného, ​​zvažte nabízí vaše dítě prasátko, který se vejde na polici hned vedle sněhových koulí v původním tvaru srdce nebo hvězdy. Dvě ozdobné doplňky, které si můžete také přizpůsobit dítě obraz ním, zábavný text, například, nebo jeho křestní jméno, že ho vidí usmívat a povzbudit ho, aby dal pár mincí stranou.

Jedinečný a originální dekorace pro váš pokoj

Vstupme do místnosti. Velmi měkké, polštáře všech barev a všech tvarů loveront na postel pro jedinečnou výzdobou. Originální fotografie dárek, který potěší jak muže než ženy!

Vyberte si svůj styl a přizpůsobit se suvenýry fotografií, portréty, svatební fotografie, proč ne ilustrace, které vám obzvláště líbí, nebo zprávu, báseň, prohlášení nebo jméno.

Naše úpravy jsou prováděny v rámci procesu sublimace barev, který zajišťuje dlouhou držení v průběhu času a věrnou reprodukci originálu. Produkty Naši dětské vyhovují normě Evropské bezpečnostní standardy EN71.

Vyberte si dárek pro přizpůsobeného dekoraci cen pokojů a originalita stoprocentní. Určitě si své přátele na Kolaudační párty, své blízké na Vánoce nebo jakékoliv jiné příležitosti nabídnout nebo potěšení.

Ostatní dary kategorii „darky Personalizované domovem a životní styl“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.