Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Nabíječka do auta a USB nabíječka do auta Vlastní foto


Přizpůsobte si nabíječku do auta s fotkou nebo firemním logem. Originální dárek nápad.
Řazení: cena - popularita

Objevte osobní auto příslušenství originální obraz s nabíječkou do auta navržené Gravissimo! Na fotografii podle vlastního výběru, symbol nebo text lze vytisknout na prvních místech tohoto USB nabíječka se zapojuje do cigaretového zapalovače vašeho vozidla. Tak, více selhání baterie riziko pro váš smartphone nebo mobilním telefonem. Tato nabíječka do auta na míru USB je novým doplňkem, který nikdy neopustí vaše auto!

Vyberte si tento nápad dárek pro přítele, tvého otce nebo člen vaší rodiny připojen technologií. V horní části nabíječky do auta bude upraven tak, aby zobrazit svůj oblíbený snímek a můžete obdivovat každý den jízdy!

Užijte si osobní a originální nabíječku do auta

Obálka je tištěna na kterém je fotografie otevřený, aby vám přístup do cigaretového zapalovače a umožňují připojit USB portu USB kabel pro nabíjení GPS, smartphone nebo jiné elektronické zařízení. Užijte si tento originální univerzální nabíječku do auta a kvality s cílem změnit svůj denní disk a přinést originalitu vaší cestě! S micro USB kabel a USB nabíječka do auta, můžete nabíjet svůj mobilní telefon baterii pro vaše auto jízdy. Vezměte si telefon nabíječka, ať jste kdekoli a být jisti, že jej používat v autě s touto nabíječkou do auta přizpůsobit!

Zdobí interiér vašeho vozu jedinečně důvěřivý Gravissimo. Mezi naše vlastní auto příslušenství, viz též naše auto rohože nebo fotografický slunečník pro vás chránit své děti před sluncem. Tak, to je celý interiér vašeho vozu, který bude přizpůsoben s vašimi oblíbenými fotografiemi pro potěšení celé rodiny.

Vyberte tento zvyk auto příslušenství pro unikátní dárek

Nabídnout tuto zakázku nabíječku pro kuriózní malou pozornost příležitosti Vánoce nebo Den otců. Pro muže nebo ženy, bude to osobní dar být spokojený ve svém okolí. Tvoje máma bude moci obdivovat fotografie svých dětí ve svých cest autem. To vše a zároveň se těší nabíjení příslušenství, které mu zabrání vypadnutí moci na svém mobilním telefonu.

Můžete si také vybrat originální osobní dar nabídnout jedinečný reklamní předmět svým nejvěrnějším zákazníkům nebo vašich zaměstnanců. Tato firemní dárek překvapí své hosty a umožnit jim, aby reklama vzpomenout na své podnikání. Užijte si naše velmi rychlé způsoby dopravy, aby vyhovoval vašim potřebám na propagační dobroty. Vzhledem k tomu, naše francouzských dílen, můžeme vyrobit a dodat přenosný auto kontrolu nabíječky během 24 až 48 hodin. Využít slevy zajímavé hlasitosti, když si objednáte několik shodných výrobků.

Ostatní dary kategorii „Vlastní auto“ by vás mohly zajímat:

Custom nabíječka do auta pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.