Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Bota papuče sandály a osobní fotografie + Text


Crack pro vlastní boty s žabky nebo pantofle s vaší fotkou a zprávou.
Řazení: cena - popularita

Chcete-li vytvořit originální módní dárek pro zvláštní osoba, nebo jen pobavit? Nabídka zakázkové boty překvapit pokaždé.

Přináší budíky jemně spustit právo volno, tím, že na svých pantofle s poselstvím či fotografie podle svého výběru. Nabídnout všem příležitostem, budete mít krásný úsměv na vaší rodiny nebo přátel, kteří remémoreront sladké vzpomínky s vámi. Všechny pohodlné a teplé, budou muset opustit sprchový kout, dokud se ponořit do svého útulného postele.

Vaše fotky a zprávy jsou okamžitě sublimuje na vašich pantofle, které se stanou jedinečné a jsou určitě přinese překvapení. K narozeninám, vánoční nebo jen jako malá pozornost jako personalizované dar bude opravdu ocenil. Procházejí výběrem vlastních bot, jste si jisti, najít nápad dárek, který potěší.

Nabízíme individuální pár bot s tvou matkou na Den matek, nebo pro svého muže na Valentýna a překvapit je!

Budete okamžitě překvapit svého milence / sama s párem tanga vynalezl právě pro něj. Váš polovina bude dotkl vědět, jak moc pro vás znamená, protože jste strávil čas přizpůsobit tuto položku. Registrace jeho jméno spojeno s vaší, důležitá data, romantická osobní vzkaz, toto příslušenství bude zcela neobvyklé. Dvojice personalizované žabky opravdu neobvyklého. Letní žabky sublimovat svou dovolenou nebo těch lidí, které máte rádi. Děti také mohou získat jako fantastické módní dárek. Budou nejšťastnější na světě tím, že nosí žabky ve svém snímku nebo zobrazením své oblíbené hrdiny.

Aby nevypadal jako všichni ostatní, na sobě pár žabky nebo pantofle snímek vám bude vystupovat. Slibujete vášeň pro boty? Takže dopřát výběrem fotografie nebo text, který odpovídá vašemu vkusu. Váš přítel, vaše matka nebo sestra má obrovské šatnu? Dokončit kolekci tím, že poskytuje příslušenství, které se bude tisknout preference. Legrační, nekonvenční nebo více vážně, tato položka bude existovat pouze pro příjemce nebo pro vás.

Ostatní dary kategorii „personalizované oblečení“ by vás mohly zajímat:

Zakázkové obuvi pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.