Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Zvyk tištěný nebo ryté USB klíč s obraz, text nebo logo


Přijímat naše vlastní USB klíč vám umožní přidat fotografie a text pro ještě nenapodobitelnou objektu.
Řazení: cena - popularita

Po akci na zakázku USB je high-tech objekt v dnešní době nezbytná. S vyrytým své vlastní fotografie nebo text, bude tento šikovný nástroj designu! Chcete-li být geek trend, takže stačí vybrat svůj USB disk ryté mezi našimi personalizovaných USB klíče nebo naše modely za nízké ceny. S vývojovém nástroji, lze si představit jediný upravit přidáním svou zprávu, fotografickou, logo nebo název společnosti, například prostřednictvím naší snadné přizpůsobení průvodcem k použití. Pěkný nápad pro byznys dárků nebo firemních dárků.

Nabízíme širokou škálu tvarů a barev pro vlastní USB flash disk. Černé, červené nebo modré, vyberte barvu, která vám nejlépe vyhovuje! Dále nabízíme různé povrchové úpravy: dřevo na perfektní ekologickou styl, mini USB, který bude navléknout nebo model ve tvaru USB klíč nebo kartu k originálním designem. Můžeme také přizpůsobit na míru produkcí. Za tímto účelem můžete požádat o cenovou nabídku prostřednictvím kontaktního formuláře. Naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat co nejdříve.

Uložení fotografie na vlastní USB klíč k vaší image

Všechny navrhované zakázkové USB flash disky na této stránce jsou vyrobeny z krásných materiálů, dřeva, kovu, plastu nebo hliníku, a mají kapacitu 8 GB. Náš způsob personalizace laserovým rytím poskytuje vysokou přesnost vedení tím, že odstraní tenkou vrstvu materiálu a poskytuje vysoce kvalitní reprodukci své přizpůsobení a vysokou odolnost vůči počasí. Dále nabízíme modely sublimaci (značení v blízkosti sítotisk nebo Doming), kde je možné získat Proces barevný tisk obrázky nebo loga.

Jakmile přizpůsobené personalizované reklamní USB klíč stává jedinečný a originální formu USB klíče kreditní karty nebo USB pero. Prodávány jednotlivě nebo v dávce, tento dárek je ideální jak pro jednotlivce a společnosti, kteří si přejí vysokou kvalitu, technickou podporu nebo USB levné. USB Flash disky jsou kancelářské potřeby, které učiní věcičky úřad propagovat novou službu nebo vaše nové webové stránky pro příklad.

Propagační USB klíč umožňuje propagovat svou značku a zároveň poskytuje užitečný předmět Pub každý den pro své zákazníky či zaměstnance. Vychutnejte si kvalitní USB flash disk s velkým úložným prostorem a pamětí, aby zaznamenat všechny své soubory a získat rychlost čtení a psaní důležitá při práci s počítačem.

Získat pěkné obchodní dárek s originálním USB

Ukládat své digitální data, dokumenty nebo fotografie na USB klíči personalizované se stylem nebo dělat nabízet geek ve svém srdci zapůsobit. S přesným laserovým rytím, budete ohromeni tím, renderování vidět na těchto zakázkové propagační produkty, ekologické nebo vzory. Ideální vánoční dárek, praktický dárek na Valentýna nebo dárek pro uložení nejkrásnější svatební fotografie? Můžete si vybrat ... Real vizitka, přizpůsobitelný USB klíč může být použit k přenosu své kontaktní údaje a prezentací svým klientům. Hotový katalog což je nákladné pro tisk a loď, rozhodnout se pro tento moderní reklamní předmět, který vám umožní komunikovat se svými zákazníky, dodavateli a zaměstnanci pro rychlé, pohodlné a moderní. Vaše firemní logo a jméno příjemce bude vyryto v jednotce na USB klíč, logo nebo fotografii.

Provést volbu sdělení na toto téma s vašimi zákazníky výběrem reklamních předmětů, které budou ideální pro firemní dárky. Nabízíme velmi rychle ve výrobě nebo Chrono Express (do 24 hodin). Bez ohledu na množství, jsme velmi reaktivní, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám a přizpůsobit, jak si přejete, aby vaše dárky. Také se snaží ostatní předměty, které by mohly zajímat své dodavatele a zákazníky: Foto klíčenka, propagační pero, nákupní taška hrnky ... Nabízíme také příslušenství pro doprovázející disk USB, jako je například spojovací prvky Přívěsek na klíče nebo věže krku.

Ostatní dary kategorii „High-Tech Personalizované darky“ by vás mohly zajímat:

Custom USB pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.