Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Dárková krabička baby Narození Vlastní vyšívané jejím jménem


Objevte personalizované dítě krabice a vyšívané s iniciálami, názvem nebo dokonce zprávy. Originální dárek pro dítě.
Řazení: cena - popularita

Když je nutné provést dar narození, je stále záhadou. Je to vlastně není snadné najít to, co je užitečné pro dítě a že potěší rodiče. Dárkové krabičce se stala velmi módní a může nabídnout několik užitečných pøedchozí.

Naše boxy obsahují narození spacího pytle, deky a vycpané zvíře. Růžová vzor pro dívky a další modré pro chlapce (či naopak!) Bude svádět všechny ty, kteří postrádají fantazii, pokud jde o nabídnout narození dárek.

Pro individuální a originální babyboxu, navrhujeme vyšít jméno novorozence. Vyšívaný dárek je vždy ocení. Vaši přátelé budou vidět, že to není jednoduché přítomen, koupil v prvním obchodě nalezeny. Vzala jsi čas na to vlastní. Jedná se o pozornost, že vždy ovlivní nové rodiče.

Rozhodnout se pro originální dárek narození tím, že nabízí individuální Babyboxy

Koncert naší personalizované dětskou stavebnici je vhodný pro novorozence až do jeho 6 měsíců. Pohodlné a bezpečné dítě spát v teple bez rizika odhalení do noci. Novorozené vždy potřebuje cítit obklopila v oblasti bezpečnosti, jako když byl v lůně své matky. To bude v případě těchto produktů. Spací pytel je také velmi vhodný pro procházku v kočárku. To bude vždy dobře zabalené pro jeho zdřímnout. Deka a plyšové, mezitím bude provázet ji obejme časy a bude tam se ho uklidnit, když pláče.

tyto doplňky vyšívané s někým, kdo má blízko k vám, které můžete nabídnout. Člen vaší rodiny nebo kamarád, ale také jeho kolega nebo soused po šťastné události. Musíte jen vědět jméno dítěte, aby bylo vyšité na spací pytel a deku.

Ideální pro dárek originálních porodnické péči pro děti, ale i pro rodiče, budou personalizované boxy dát potěšení strávit příjemné noci a okamžiky něhy!

Ostatní dary kategorii „Personalizované Dětské oblečení“ by vás mohly zajímat:

Personalizované dítě box pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.